Tesco nabízí set školních potřeb sladěný do oblíbených dětských motivů. Pro kluky je připraven

Na příchod nového školního roku se nepřipravují jen školáci, ale i rodiče dětí, které se chystají do školy poprvé. Především pro prvňáka bude škola novým světem, a tak je důležité ho na tuto denní rutinu dobře motivovat a nachystat mu tu správnou školní aktovku, penál a dobré školní pomůcky. V obchodech Tesco je k dostání vše od aktovek či batohů, penálů, sešitů, psacích potřeb, boxů na svačiny až po praktické doplňky pro různé kroužky. Sortiment školních pomůcek, který se v prodejnách Tesco začíná nejvíce prodávat na konci července, bude podpořen slevovou akcí. Kupon s desetiprocentní slevou na nákup školních potřeb bude součástí DVD Čtyřlístek, které se exkluzivně bude prodávat v obchodech Tesco na konci července.

tesco„Sortiment školního zboží v prodejnách Tesco zahrnuje tradiční výbavu, bez které se žádný školák neobejde, ale vybírat lze i z různých novinek. Letos se například chlapci mohou těšit na desky, batohy či další školní potřeby s motivem letadel. Právě animovaný film Letadla se totiž v kinech objeví jako letní novinka 22. srpna. Stálicí pak zůstává i oblíbený Spiderman,“ říká nákupčí papírenského zboží společnosti Tesco Anton Čižmárik.    

tesco1Holčičky si budou moci vybírat z nového motivu myšky Minnie a víly Zvonilky. Stále populární je kočička Hello Kity a motiv princezen. Díky široké nabídce lze do školního setu v jednom designu sladit batoh i ostatní školní potřeby.

Školní batoh, nebo aktovku?tesco3

Zvláštní pozornost si zaslouží výběr školní brašny. Kvalitní batoh či taška by měly mít výztuhu na zádech, široké, měkké   a zároveň nastavitelné popruhy. Dále se doporučuje spíše užší a vyšší provedení, vzhledem k lepšímu rozložení váhy. Je třeba, aby batoh či taška byly co nejlehčí, ale zároveň unesly hodně věcí. Důležitou roli hrají také reflexní prvky. Případně lze ještě přikoupit reflexní odrazku a připevnit ji na batoh pro větší bezpečnost školáků.

Penál v různém provedení

tesco4Školní penál se především musí dětem líbit, ale také by měl splňovat určitá kritéria. Ideální je klasický, který je doplněný      o odklápěcí část pro pastelky, dvou nebo vícepatrový. „Některé děti, především ty starší, dávají přednost školnímu pouzdru. Ten, kdo má rád plyšáky a chce mít penál opravdu originální, může v prodejnách Tesco vybírat i z plyšových penálů. Nejvíce se pak prodávají penály třípatrové, do kterých se školákům vejdou všechny potřebné psací potřeby i pastelky,“ dodává Anton Čižmárik. Prvňáček by měl mít určitě přehledný penál, aby se ve věcech dobře orientoval.

Co by nemělo chybět v penálu?

Prvňákům i mladším školákům by v penálu neměly chybět kvalitní nelámavé pastelky, a to nejlépe trojhranné, které se dítěti lépe drží. Dále pak tužky, kde platí stejné pravidlo jako u pastelek, ořezávátko, guma, nůžky (k dostání jsou pro praváky i leváky), pravítko a samozřejmě také pero. Mezi školáky je nejoblíbenější pero Frixion, jehož speciální inkoust lze bez problémů smazat plastovým koncem pera a znovu pak napsat text na stejném místě. „Popularitě u prvňáků se těší ergonomické inkoustové pero Tornado, které je v prodejnách Tesco k dostání i se zmizíkem. Novinkou je Tornádo Cool s vylepšeným designem a ergonomickým držením,“ říká Anton Čižmárik.

Bez čeho se školáci také neobejdou

tesco7Ve školní výbavě je dále také třeba myslet na výtvarné potřeby a další školní pomůcky. Jedná se o tempery, vodové barvy, voskovky, plastelínu, křídy na kreslení, lepidlo, kelímek na vodu, štětce, desku nebo nějakou podložku na modelování a také zástěru. Vhodné jsou desky, respektive školní boxy na učebnice a sešity velikosti A4 a A5. Novinkou v regálech Tesco jsou sešity s motivem ovečky Shaun. Vítaným pomocníkem se jistě stane fialová lepící tyčinka Chameleon, která je viditelná při nanášení, ale po zaschnutí zprůhlední. Prvňáčkům rovněž nesmí chybět desky na čísla a písmena. K dodržování pitného režimu je nezbytnou součástí výbavy každého školáka pak láhev na pití.

Vybírejte ze široké nabídky školních potřeb!

 

tesco4

 

tesco1

 

tesco2

tesco3

 

 

 

Reklama