Rodina

Pořiďte svým dětem školní výbavu včas

Tesco nabízí set školních potřeb sladěný do oblíbených dětských motivů. Pro kluky je připraven

Na příchod nového školního roku se nepřipravují jen školáci, ale i rodiče dětí, které se chystají do školy poprvé. Především pro prvňáka bude škola novým světem, a tak je důležité ho na tuto denní rutinu dobře motivovat a nachystat mu tu správnou školní aktovku, penál a dobré školní pomůcky. V obchodech Tesco je k dostání vše od aktovek či batohů, penálů, sešitů, psacích potřeb, boxů na svačiny až po praktické doplňky pro různé kroužky. Sortiment školních pomůcek, který se v prodejnách Tesco začíná nejvíce prodávat na konci července, bude podpořen slevovou akcí. Kupon s desetiprocentní slevou na nákup školních potřeb bude součástí DVD Čtyřlístek, které se exkluzivně bude prodávat v obchodech Tesco na konci července.

tesco„Sortiment školního zboží v prodejnách Tesco zahrnuje tradiční výbavu, bez které se žádný školák neobejde, ale vybírat lze i z různých novinek. Letos se například chlapci mohou těšit na desky, batohy či další školní potřeby s motivem letadel. Právě animovaný film Letadla se totiž v kinech objeví jako letní novinka 22. srpna. Stálicí pak zůstává i oblíbený Spiderman,“ říká nákupčí papírenského zboží společnosti Tesco Anton Čižmárik.    

tesco1Holčičky si budou moci vybírat z nového motivu myšky Minnie a víly Zvonilky. Stále populární je kočička Hello Kity a motiv princezen. Díky široké nabídce lze do školního setu v jednom designu sladit batoh i ostatní školní potřeby.

Školní batoh, nebo aktovku?tesco3

Zvláštní pozornost si zaslouží výběr školní brašny. Kvalitní batoh či taška by měly mít výztuhu na zádech, široké, měkké   a zároveň nastavitelné popruhy. Dále se doporučuje spíše užší a vyšší provedení, vzhledem k lepšímu rozložení váhy. Je třeba, aby batoh či taška byly co nejlehčí, ale zároveň unesly hodně věcí. Důležitou roli hrají také reflexní prvky. Případně lze ještě přikoupit reflexní odrazku a připevnit ji na batoh pro větší bezpečnost školáků.

Penál v různém provedení

tesco4Školní penál se především musí dětem líbit, ale také by měl splňovat určitá kritéria. Ideální je klasický, který je doplněný      o odklápěcí část pro pastelky, dvou nebo vícepatrový. „Některé děti, především ty starší, dávají přednost školnímu pouzdru. Ten, kdo má rád plyšáky a chce mít penál opravdu originální, může v prodejnách Tesco vybírat i z plyšových penálů. Nejvíce se pak prodávají penály třípatrové, do kterých se školákům vejdou všechny potřebné psací potřeby i pastelky,“ dodává Anton Čižmárik. Prvňáček by měl mít určitě přehledný penál, aby se ve věcech dobře orientoval.

Co by nemělo chybět v penálu?

Prvňákům i mladším školákům by v penálu neměly chybět kvalitní nelámavé pastelky, a to nejlépe trojhranné, které se dítěti lépe drží. Dále pak tužky, kde platí stejné pravidlo jako u pastelek, ořezávátko, guma, nůžky (k dostání jsou pro praváky i leváky), pravítko a samozřejmě také pero. Mezi školáky je nejoblíbenější pero Frixion, jehož speciální inkoust lze bez problémů smazat plastovým koncem pera a znovu pak napsat text na stejném místě. „Popularitě u prvňáků se těší ergonomické inkoustové pero Tornado, které je v prodejnách Tesco k dostání i se zmizíkem. Novinkou je Tornádo Cool s vylepšeným designem a ergonomickým držením,“ říká Anton Čižmárik.

Bez čeho se školáci také neobejdou

tesco7Ve školní výbavě je dále také třeba myslet na výtvarné potřeby a další školní pomůcky. Jedná se o tempery, vodové barvy, voskovky, plastelínu, křídy na kreslení, lepidlo, kelímek na vodu, štětce, desku nebo nějakou podložku na modelování a také zástěru. Vhodné jsou desky, respektive školní boxy na učebnice a sešity velikosti A4 a A5. Novinkou v regálech Tesco jsou sešity s motivem ovečky Shaun. Vítaným pomocníkem se jistě stane fialová lepící tyčinka Chameleon, která je viditelná při nanášení, ale po zaschnutí zprůhlední. Prvňáčkům rovněž nesmí chybět desky na čísla a písmena. K dodržování pitného režimu je nezbytnou součástí výbavy každého školáka pak láhev na pití.

Vybírejte ze široké nabídky školních potřeb!

 

tesco4

 

tesco1

 

tesco2

tesco3

 

 

 

   
23.08.2013 - Zpátky do školy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] lidicka [*]

    Naštěstí ještě pár let nebudeme muset školní výbavu pořizovatSml22Sml30

    superkarma: 0 23.08.2013, 10:30:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme