Zdraví

Pořiďte si brýle nebo čočky s velkou slevou!

Pokud jste zastánci slev a výprodejů, určitě jste teď během ledna ve svém živlu. Nakoupit se dá opravdu výhodně. Kromě oblečení, bot, módních doplňků nebo elektroniky si můžete pořídit s výraznou slevou i dioptrické či sluneční brýle nebo brýlové čočky. Stačí zamířit do kterékoli z prodejen Grand Optical, kde na vás čekají slevy dokonce až 70%!

brýle

Nerozmýšlejte se dlouho, protože akce končí už 18.ledna. Nezoufejte, že už nestihnete zajít na oční a nechat si změřit dioptrie. Tohle vyšetření vám zajistí přímo v prodejně GrandOptical, a to zdarma. Dokonce i v případě, že si nakonec žádné brýle nebo čočky nekoupíte. V každé z prodejen totiž pracuje optometrista - zdravotnický pracovník, který dokáže odhalit všechny refrakční vady jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a vetchozrakost. A rovnou vám pro jejich korekci doporučí vhodné dioptrické pomůcky. Vyšetření zabere asi půl hodiny a správností jeho výsledku si můžete být jisti.

V GrandOptical si může vybrat opravdu každý. Pro příznivce světových značek jsou připraveny obroučky od Armaniho, Diora, Huga Bosse, Maxe Mary, Valentina, Tommyho Hilfingera a mnohých dalších. Najdete tady i „obyčejné“ a přitom moderní obroučky, které se prodávají pouze v síti GrandOptical a pořídíte je za velmi příznivé ceny.

grand

GrandOptical v současnosti provozuje celkem 40 prodejen oční optiky, které jsou v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Karlových Varech, Kladně, Liberci, Mostu, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Ústí nad Labem a také ve Zlíně. Jejich kompletní seznam naleznete na www.grandoptical.cz.

grand

 

   
11.01.2012 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] majkel [*]

    Ahoj, s čočkami je život jednoduší, ale je důležité se o ně správně starat, protože v opačném případě to může způsobit hodně nepříjemností. Je tedy důležité v případě, že nemáte jednodenní čočky používat roztoky na kontaktní čočky a čočky pravidelně čistit.

    superkarma: 0 16.05.2012, 09:23:33
  2. [1] housenkam [*]

    Raději než brýle mám kontaktní čočky. S nimi je život jednodušší :)

    superkarma: 0 26.01.2012, 15:19:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme