Dobrý večer!
Mám zrovinka jednu valentynskou historku z loňska. Byla jsem tehdy s přítelem druhý měsíc (začali jsme spolu chodit těsně před Vánoci). Bylo to bezva, ale v posteli jsem měla pořád pocit, že tomu něco málo chybí. Když jsem na Valentýna dostala balíček, byla jsem hrozně zvědavá, co v něm bude.

Skutečně jsem oněměla, když jsem našla kožená tanga i podprsenku. Málem jsem mu „dárek“ omlátila o hlavu, ale když jsem viděla, jak je chudáček celý rudý a s hrůzou čeká, co řeknu, přemohla jsem se. Zkusila jsem si je (trefil i velikost!!!) a zjistila, že to vůbec není nepohodlné. Naopak... Kůže přímo na bradavkách byla moc příjemná.

Ten večer se povedl a skutečně jsem pocítila, že se něco změnilo. Přítel je masochista (i když nijak moc), a když mi to takhle řekl, já se s tím mohla srovnat. I když nejsem žádná domina, dokážu se chovat tak, aby se mu to líbilo. O dalších pomůckách zase jindy...


Díky moc za přímo valentynské povídání! Já mám vždycky radost, když si dva lidé vyjdou vstříc a dokáží se domluvit! To je pak úplně jiné pořízení. Přeju, aby vám to dlouho vydrželo!

A co vy? Jaké spodní prádlo slaví úspěch u vás doma? Napište mi na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama