Vztahy

Pořídil mi kůži na kůži

Dobrý večer!
Mám zrovinka jednu valentynskou historku z loňska. Byla jsem tehdy s přítelem druhý měsíc (začali jsme spolu chodit těsně před Vánoci). Bylo to bezva, ale v posteli jsem měla pořád pocit, že tomu něco málo chybí. Když jsem na Valentýna dostala balíček, byla jsem hrozně zvědavá, co v něm bude.

Skutečně jsem oněměla, když jsem našla kožená tanga i podprsenku. Málem jsem mu „dárek“ omlátila o hlavu, ale když jsem viděla, jak je chudáček celý rudý a s hrůzou čeká, co řeknu, přemohla jsem se. Zkusila jsem si je (trefil i velikost!!!) a zjistila, že to vůbec není nepohodlné. Naopak... Kůže přímo na bradavkách byla moc příjemná.

Ten večer se povedl a skutečně jsem pocítila, že se něco změnilo. Přítel je masochista (i když nijak moc), a když mi to takhle řekl, já se s tím mohla srovnat. I když nejsem žádná domina, dokážu se chovat tak, aby se mu to líbilo. O dalších pomůckách zase jindy...


Díky moc za přímo valentynské povídání! Já mám vždycky radost, když si dva lidé vyjdou vstříc a dokáží se domluvit! To je pak úplně jiné pořízení. Přeju, aby vám to dlouho vydrželo!

A co vy? Jaké spodní prádlo slaví úspěch u vás doma? Napište mi na adresu redakce@zena-in.cz!

   
07.02.2007 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [2] 1Mona [*]

  No,koženou podprdu jsem měla, ale byla vypodšitá látkou, takže to nebyla kůže na kůži.A ty kalhotky snad taky musely být něčím podšité,ne?Pak by mezi nohama asi teda hodně klouzaly.No,třeba to byl záměr, já nevím!

  superkarma: 0 08.02.2007, 00:23:41
 2. avatar
  [1] bonda [*]

  Přeju vám ještě hodně takových hezkých povedených večerů!

  superkarma: 0 07.02.2007, 22:14:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme