Konec roku by se s lehkou nadsázkou dal označit jako období uklízení. Pozvolna se loučíme s víkendy na chatách a chalupách a ještě před zazimováním nás čeká pořádný úklid. Navíc, i když to teď ještě nevypadá, blíží se zima a to je období, kdy se většina domácností chystá na generální úklid. Ideální by bylo mít nejen celou domácnost čistou, ale mít jí i zbavenou škodlivých virů a bakterií či plísní. Nechceme ovšem nejdřív uklidit a pak teprve dezinfikovat, takto strávíme úklidem domácnosti dvojnásobek času, který bychom mohli věnovat příjemnějším věcem.

Sanytol

Pojďme to letošní rok udělat jinak. Pusťme se do úklidu se SANYTOLEM. Začněme pořádně od základu. Projděme postupně bytem. Na kliky, dveře, poličky, domácí spotřebiče odpadkové koše, hračky, ale dokonce na matrace, koberce či sedačky použijeme SANYTOL Univerzální čistič sprej. Spolehlivě vyčistí jednotlivé plochy a zbaví je bakterií, virů a plísní. Pro menší plochy můžeme zvolit jednorázové SANYTOL Univerzální čistící utěrky.

Kuchyně klade na úklid největší nároky. SANYTOL Silně odmašťující do hloubky odstraňuje zbytky mastnoty a usazenin. Navíc má dezinfekční účinek, a je biologicky odbouratelný. 

Sanytol

Podlahy, dlaždice či velké plochy v domácnosti v jednom kroku vyčistí, odmastí a zbaví všech mikroorganismů SANYTOL Univerzální čistič na podlahy. Jedním setřením je hotovo. Při generálním úklidu ovšem nečistíme jen podlahu. Pro další úklidové práce si můžete vybrat ze široké škály výrobků.

SANYTOL má vynikající dezinfekční účinky, odstraňuje 99% bakterií, plísní a virů (včetně chřipkového viru). Neobsahuje chlór a proto je šetrný k povrchům i textiliím. Svěřte svojí domácnost do pomyslných rukou SANYTOLU a bude čistá a bezpečná.  Vždyť zdraví vaší rodiny je tonejcennější.

Doporučená MO cena -  SANYTOL Univerzální čistič na podlahy - 119,- Kč, SANYTOL Univerzální čistič sprej -93,- Kč, SANYTOL Univerzální čistící utěrky - 93,- Kč, SANYTOL Silně odmašťující - 103,- Kč,

Reklama