Domácnost

Pořádně se utahat do mrtva

Dobré ráno uáááá (to jako že zívám :)), tak vy by jste chtěli vědět návod na nespavost?

Mně pomáhá jedině utahat se. Ráno vstávám v půl sedmé, už probrat se a otevřít alespoň na půl jedno oko je docela makačka. :)

V práci bývá většinou honička, takže min. 7,5 hod. datlím do PC a zakládám a překládám a počítám a tisknu atd. atd., no uznejte, že to dá zabrat.
Po práci svištím busem na angličtinu, to aby mi nezakrněly mozkové buňky, ale nebudeme to přehánět, takže hoďka bohatě stačí. Pak mažu domů pro baťůžek s věcmi na cvičení a letím na aerobic, to aby mi nezakrněly zase svalové buňky.

Doma přistanu kolem osmé a tam už na mě čeká roztoužená polovička a tak zbytek sil spotřebuju na... no... však vy všichni víte, na co:). Přesně tak! Na kuchtění večeře, vyprání prádla nebo trochu úklidu a při těchto činnostech už se mi očička pomalu, ale jistě klíží. Ještě se dokopat do sprchy a pak už se v polospánku hrabu do postýlky. Sotva stačím zamumlat „brou" a už se houpu na vlnách snů...

Po takovémhle dnu opravdu nepotřebuji žádné prášky ani ovečky. No a když mám náhodou den volnější, strávím ho s miláčkem sportem v postýlce a pak se to spí zase samo.

P. S.: A to si nedovedu představit, jak to bude vypadat, až budu mít děti. :) To asi budu chodit v polospánku do práce i z práce. :)
Alison


Tak to vidíte!
Já tenhle článek skoro zaspal. Přišel ráno a já ho málem v rozespání zašantročil. Ale jak vidno, v redakci se nic neztratí. :) Takže utahat. U žehlení. Zkusím to. Žehlím nerad.:)

 

   
21.02.2007 - Dům a byt - autor: Richard Klíčník

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme