Reklama

Také ještě nemáte nakoupené dárky pod stromeček a ani vás nenapadá, čím byste svým tatínkům, bratrům, synům či kamarádům udělali největší radost? Vánoce jsou za rohem, proto byste se neměli rozmýšlet dlouho. Podívejte se na deset tipů vychytaných dárků, které potěší každého pořádného chlapa.

X27 Štípací sekera

Každý muž, který pracuje se dřevem, ocení kvalitní nástroj, s nímž zvládne hodně práce při co nejmenší námaze. Fiskars nabízí nejširší sortiment seker pro malé i velké, zkušené i začátečníky. Na webových stránkách Fiskars navíc najdete spoustu tipů a rad, mimo jiné i instruktážní video, jak vybrat tu správnou sekeru.

sdk4

http://www.fiskars.cz/sekery

Doporučená cena: 2200 Kč

Univerzální nůž K40, který plave na vodě!

Každému muži s dobrodružnou duší udělá pod stromečkem radost univerzální nůž Fiskars K40, který se vždy hodí mít po ruce. Má speciálně ergonomicky tvarovanou rukojeť, která padne do ruky jako ulitá. Jeho čepel je z kvalitní nerezové oceli, která si poradí se širokou škálou materiálů a nikdy nezklame. Jedná se o ideální dárek pro rybáře, jelikož nůž je vyroben tak, aby po pádu do vody vyplaval na hladinu.

st

http://www.fiskars-online.cz/zahradni-noze-fiskars/univerzalni-nuz-fiskars-k40

Doporučená cena:  249 Kč

Hrablo SnowXpert™

Jedinečnou volbou na vánoční dárek pro muže je stylové hrablo SnowXpert s patentovanou hliníkovou lištou na čepeli, která vydrží třikrát déle, než běžné lišty. Díky ní se na hrablo sníh nelepí a navíc se na něj skvěle nahrnuje. Ideální dárek pro ty, kteří často válčí se sněhem na příjezdových cestách či chodnících.

szsed

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/nastroje-pro-odklizeni-snehu/hrablo-snowxpert-1003469

Doporučená cena: 1050 Kč

Kempinková sekera X5

Malá, ale šikovná. To rozhodně platí pro kempingovou sekeru X5, která se díky svým kompaktním rozměrům vejde téměř kamkoliv. S tímto šikovným pomocníkem bude příprava táboráku pro vaši rodinu potěšením.

saez

http://www.fiskars-online.cz/sekery/sekera-fiskars-x5-xxs

Doporučená cena: 1000 Kč

Blok s noži Edge

sdrPro vášnivé kuchaře i kuchaře začátečníky je ideálním dárkem blok s noži Edge s elegantním a moderním vzhledem. Blok na nože můžete mít namontovaný na zdi, uložený v zásuvce nebo na pracovní desce. Součástí balení je nůž okrajovací, nůž snídaňový, nůž na chléb, nůž kuchařský velký a nůž Santoku.

Nepřilnavý černý potah čepele dotváří atraktivní vzhled je i vysoce funkčním prvkem: usnadňuje čištění, zvyšuje trvanlivost čepele a zabraňuje přichycování potravin při krájení.

http://www.fiskars.cz/vyrobky/kuchyn/noze-a-nastroje-na-krajeni/blok-edge-na-noze-s-5-nozi-1003099

Doporučená cena: 3300,-Kč

Rýč skládací „ARMY“

Dalším praktický dárkem vhodným do přírody je skládací rýč „ARMY“, který má dvojí funkci. Můžete ho použít jako rýč i jako motyku. Snadno se skládá a rozkládá, takže vám zabere minimum místa. Můžete si ho tedy s sebou vzít na tůru nebo pod stan.  Jakému muži – dobrodruhovi by neudělal radost?

aiesdghe

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/lopaty-a-ryce/ryc-skladaci-army-1000621

Doporučená cena: 1730 Kč

Sada Fiskars Functional Form+

Pořádní chlapi milují pořádný kus masa. Na jeho přípravu a porcování vám perfektně poslouží sada Fiskars z řady Functional Form+, která obsahuje velký kuchařský nůž a kvalitní porcovací vidlici, s níž bude vaření i grilování tou pravou zábavou.

nože

http://www.fiskars-online.cz/sady-nozu-fiskars/sada-fiskars-functional-form-1016003

Doporučená cena: 1359 Kč

Opasek Fiskars WoodXpert

Plné ruce náčiní, které musíte pořád někam odkládat a pak ho nemůžete najít? S tím je nadobro konec. Opasek WoodXpert Vám usnadní práci kdekoli. Veškeré nářadí si můžete zavěsit přímo na univerzální opasek a už nikdy nebudete hledat nástroje v šuplících a jiných úložných prostorech v kůlnách či dílnách.

nože

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/lesnicke-nastroje-a-pily/opasek-na-naradi-woodxpert-1003626

Doporučená cena: 670 Kč

 

Zahradnická žabka Fiskars K62               

Každá zahrádka potřebuje náležitou péči. Usnadnit vám ji může zahradnická žabka Fiskars K62. Její čepel je z vysoce kvalitní uhlíkaté oceli, s níž bude péče o stromky, keře a květiny opět jen a jen koníčkem a ne noční můrou.

rsiuh

http://www.fiskars-online.cz/zahradni-noze-fiskars/zahradnicka-zabka-fiskars-k62

 Doporučená cena: 340 Kč

Pracovní rukavice Fiskars

Ochrana rukou je při namáhavé práci klíčová. S pracovními rukavicemi Fiskars, předejte zadřeným třískám, pořezaným prstům či horším scénářům. Navíc jsou vyrobeny z velmi kvalitního a příjemného materiálu, takže do nich ruce doslova vklouznou. Díky tomu se nesníží citlivost a přesnost vašeho úchopu.

eriou

http://www.fiskars.cz/Vyrobky/Zahrada/Dalsi-nastroje-a-prislusenstvi/zahradni-rukavice-1003477

Doporučená cena: 440 Kč

 
Věříme, že vám naše tipy pomohli při výběru toho nejlepšího dárku pro vaše otce, bratry, dědečky nebo syny a přejeme vám krásné a veselé prožití vánočních svátků.