.

Poradna: Dynamicky sestavovaná dovolená

Cestování

Poradna: Dynamicky sestavovaná dovolená

Zeptali jsme se za vás: Slyšela jsem o tom, že lze u cestovních kanceláří sestavit dovolenou na míru a vyjde to levněji, než kdybych si ji zařizovala sama, protože nemám množstevní slevy. Je to pravda?

Radí: Lucie Lenochová, produktová ředitelka CK Neckermann

Lucie Lenochov

Ano, je to pravda. Nejlepší je vysvětlit si to na příkladu. Ráda byste do Dominikánské republiky. Víte, že chcete letět na 10 dní, protože týden je na takovou dálku málo. Je vám celkem jedno, které dny konkrétně poletíte. A protože chcete co nejlepší cenu, budete dlouho hledat na internetu, procházet nabídku cestovních kanceláří, srovnávat termíny, hledat hotely nebo zkusíte vyhledat samostatně letenky a ubytování prostřednictvím různých vyhledávačů. Nyní je však na trhu lepší možnost a to jsou dynamické balíčky.

V cestovní kanceláři nadefinujete své požadavky, oni je zadají do svého systému a během pár vteřin dostanete nabídku. A aby si byli jistí, že máte to nejlepší, mohou to samé hned udělat pro  několik sousedících termínů. Tudíž uvidíte, jestli náhodou cesta o den dříve či později není výhodnější.

dovolená

Všechno probíhá úplně automaticky bez zdržování a zvyšování nákladů na individuální hledání. A když si náhodou vzpomenete, že nechcete letět brzy ráno, ale raději odpoledne, podívají se, zda je další let k dispozici a mohou ho rovněž nabídnout. Nebo si řeknete, že preferujete jinou leteckou společnost. Opět stačí krátký pohled a hned se dozvíte, jaké  jsou další možnosti. A to vždy za tu nejlepší dostupnou aktuální cenu. Čím dříve se rezervuje, tím je cena lepší, ale není problém najít pobyt na poslední chvíli, zejména do takové destinace, kde je hodně leteckých spojení.

www.ckneckermann.cz

ckneckermann.cz

   
04.10.2016 - Tipy - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme