Už ani nevím, kolik jsem dnes přehrál písniček, v internetovém rádiu ŽENA-IN.cz pouštím songy na přání - tenhle je pro posluchačku Risinu...

Pomalu finišujeme, milé posluchačky. Poslední necelá hodinka vysílání internetového rádia ŽENA-IN.cz je tu. Tahle písnička je pro posluchačku Risinu...


Dobrý den,
tak to jsem zvědavá, co mi na to řeknete :) Já jsem typ člověka, že si poslechnu leccos. Když jsem naštvaná, tak si pustím klidně i tekno, a když mám zamilovanou náladu, tak si ráda pustím NoName nebo Haberu :) Takže jsem taková náladová. Tady posílám pár svých oblíbených písniček, z každého něco :)

1) Rihanna prostě krásně zpívá

2) Tady jsou moc hezké slova

3) Prostě skvělá písnička z Transformers od Linkin Park

4) Tady ta písnička od Nicki Minaj je sice crazy, ale moc dobře basuje na subwoofer, až kapesník vlaje u reproduktoru :)

5) No a něco z klasiky, co jsem poslouchala strašně dlouho. Teď abych pravdu řekla na to musím mít zvlášť náladu, denodenně si to už moc nepouštím.

Jsou to hodně rozdílné žánry, to vím :) Ale tak někdy je nálada zablbnout a někdy nálada relaxovat. Mám strašně moc oblíbených písniček, tak z každého něco. Nejsem závislá na jedné skupině nebo intepretovi, každému se povede občas nějaká ta písnička, a někdy to stojí za nic. A ani videoklipy nemusí zrovna vyjít nejlépe, to potom člověk lituje, že se na ten klip podíval. Písnička zní dobře a klip stojí za prdlačku :) Posílám mimosoutěžní názornou ukázku:

... to fakt nemá chybu, pokaždé jak ji slyším v rádiu vzpomenu si na něj, jak tam ty opice tancují :D

Přeji krásný bezstarostný den!!!
Eva

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Evu

Evo, Evičko, vy jste moderní děvče, které miluje rytmus. A stejně jako milujete rytmus, jste i rozlítaná. Pořád musíte něco dělat, chvíli nejste v klidu. Ráda blbnete, tancujete, užíváte si života plnými doušky. Únava - to slovo neznáte a pak jste vždycky překvapená, když se ráno probudíte, kde že jste to zase usnula. Vnitřně jste hodně tvárná, dovedete se přizpůsobit a snadno změnit názor, ať už je to plus nebo mínus. Sma se označujete za pohodářku.

Je to tak?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama