jé, já když si vzpomenu, jak to bylo u mě poprvé, tak se snad i dnes trošku červenám,
bylo to v prváku, ve městě, kam jsem jezdila do školy, jsem HO poznala, začali jsme spolu chodit, po pár týdnech, kdy přijel za mnou na diskotéku, která se konala na fotbalovém hřišti jsem si řekla, prostě jen tak, že bysme to mohli zkusit, že když on jo, tak že já taky jo.

A ono to vyšlo. Začaly ploužáky, tancovali jsme spolu a pomaličku se vzdalovali k blízkému lesu. Před lesíkem na poli jsme se líbali a pomaloučku se začali navzájem svlékat, teda jen to, co muselo jít dolu, tedy kalhoty.

Jemně mě hodil na pole, pomaloučku se natáhl na mě a…

....ani nevím, jestli věděl že je to poprvé, ale asi jo, nějak jsem se nemohla uvolnit, ani to nebolelo, jen to byl tak divný pocit (dnes se tomu sama divím, že to bylo tak divný). Byl něžnej, ležel na mě celou vahou a já si pomalu odírala záda o hlínu, na které jsme leželi,
a protože jsme tam nebyli jediní, kteří se o něco snažili, tak jsem se tak polekali, jak jsme slyšeli, že jde někdo směrem k nám, že jsme se museli rychle obléci a dělat že mě můj milující jen doprovázel na přírodní toaletu.

Pak jsme se ještě chvíli na sebe usmívali, a protože už bylo moc hodin a já prošvihla hodinu, kdy jsem se měla vrátit domů, jsem musela jít zahradou, aby mě nikdo neslyšel a hlavně neviděl. Když jsem přišla do pokojíku, pomaličku jsem se začala vyslíkat a co to? Začala mi z kalhotek vypadávat hlína, kterou jsem si nabrala při oblékání, sestra, kterou jsem vzbudila nechápala, ale myslím že ji to došlo, tomuto zážitku se musím smát vždy, když si na to vzpomenu.

Dlouho jsme spolu nezůstali, možná 14 dní, ale nijak mě to netrápilo, hlavně že už jsme mohla do party mezi děvčata, co už to měli za sebou:o))).

A s mým miláčkem... teď se oddáváme nekonečnému milování s nekontrolovatelnou fantazií.
Jen když chce ten anál, tak se ho zeptám, jak mu bylo, když musel na vyšetření a taky mu tam strkali... přejdem na 69 a jsem oba spokojeni.

PS: jednou jsem se spletla a zeptala se ho.: miláčku co si tak dnes dát 96?  než to pochopil tak to trvalo, pak se zeptal: a mužeš mi říct jak to chceš dělat???

ach jo, dnes sama renata.mi

tak si můžu jen číst a čekat na pátek večer :o)


Jeden známý si tam strčil tágo, aby mohl říct, že ví, jaké to je. Je to borec. Tágo už prodal prý. Ale jinak orat pole pyjem… To je originelní. A do té vypadané hlíny bych něco zasadil, určitě by to rostlo jako divý!

Reklama