Byly jste už na filmu ve 3D? Jaký je to zážitek se dočtete v příspěvku od čtenářky s nickem Maal, za který děkujeme.

Dobrý den, píši vám svůj příspěvek na téma filmy.  Mám moc ráda komedie. Který film mě zaručeně rozplakal, že jsem brečela jak o život? To byl Titanic. U kterého filmu jsem se smála, že jsem se za břicho popadala? To byly určitě Pelíšky.  Se svým manželem jsem naštěstí v tomto úplně na chlup stejná krevní skupina,on taky nejraději komedie.

Podle mého je rozhodně lepší prožitek, když vidím film v kině, než doma, ale docela mě odrazuje ta vysoká cena.   A jeden tip na konec: Teď o víkendu jsem byla asi tak po roce v kině. Super. Byla jsem se 14-ti letou dcerou na vánoční  "pohádce" - VÁNOČNÍ KOLEDA. Tato pohádka je v 3D !!! Poprvé jsme byly na 3D, to byl zážitek. Dávají to buď normálně nebo v 3D. Je to  něco nepopsatelného, dění ve filmu je přímo u vašich očí. Moc doporučuji, jak film, tak i 3D.

! Malé upozornění ! Já jsem si myslela, že to moji dceru nebude bavit, že to bude pro menší děti, ale ono ne. Neberte na to raději malé děti. Až tak od 7-8 let. Je to docela strašidelné, i já jsem se místy báááála :-))

Hezký den, Maal

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Já se přiznám, že na 3D filmu jsem ještě nebyla. Ale docela jste mě navnadila.

Co vy, milé čtenářky. Máte zkušenosti s 3D filmy? S kým na ně chodíte? Máte nějaký zážitek? Tak nám ho napište:

redakce@zena-in.cz

Reklama