Populární zmrzlina Míša se na našem trhu prodává už téměř pět desetiletí, a celou tu dobu chutná úplně malým, mladým i těm starším. Můžeme proto směle říct, že Míša je nejoblíbenější zmrzlinou na českém trhu.

misaA protože takové výročí se slavit musí, rozhodli jsme se připravit Míšovi malou oslavu. Bohužel nevíme, kdo je autorem názvu a loga, které se používá už od samého začátku, a stejně tak neznáme přesné datum, kdy byl vyroben první Míša nebo kdy se dostal do prodeje.

Proto jsme museli datum oslavy určit sami. Nakonec jsme se rozhodli pro 29. září. Hlavním důvodem bylo to, že v tento den slaví svátek všichni Michalové a Míšové. Na konci září se také loučíme s létem a zmrzlinová sezóna se pomalu ukládá k zimnímu spánku. Prostě je to ta nejlepší příležitost pro malou gratulaci.

A jak budeme slavit Míšův svátek (a vlastně i narozeniny) v roce 2010? Rozhodli jsme se pro vás všechny, kterým Míša už tolik let chutná, připravit soutěž nazvanou Popřej Míšovi k svátku. Vaším úkolem v této soutěži bude napsat co nejhezčí a nejoriginálnější přání Míšovi k svátku a narozeninám a případně k němu připojit i nějakou pěknou fotografii či obrázek. Deset autorů nejlepších přání, která vyberou zástupci výherce, dostane retro kufřík a osušku Míša.

Jak popřát Míšovi k svátku?

Stačí navštívit na stránky www.zmrzlina-misa.cz/zabava/poprej-misovi. Na této stránce najdete interaktivní pohlednici, na niž můžete přání napsat, případně přidat i obrázek z webu nebo z vlastního počítače, a poté ji odeslat. Výhodou této webové aplikace je, že své přání nemusíte poslat pouze Míšovi, ale můžete jím potěšit i kohokoliv ze svých přátel. Stačí zadat jeho e-mailovou adresu, napsat nebo vybrat přání a odeslat.

misa

Soutěžit však můžete i na stránkách Žena In. Napište nám, od kterého roku se Míša vyrábí. Pět prvních správných odpovědí vynese svým autorům retro kufřík a zimní sadu Míša. Malá nápověda: tuto informaci najdete na Míšově webu, třeba v článku Jak se zrodil Míša.

Dlouhá léta byl Míša klasickým tvarohovým nanukem v polevě. Později dostal ještě jahodového a meruňkového brášku. Milovníci větších porcí ho už několik let můžou ochutnat i v 900ml vaničce, a to s klasickou tvarohovou a také s kakaovou a jahodovou příchutí.

Reklama