Bulvár

Popřej Míšovi k svátku

Populární zmrzlina Míša se na našem trhu prodává už téměř pět desetiletí, a celou tu dobu chutná úplně malým, mladým i těm starším. Můžeme proto směle říct, že Míša je nejoblíbenější zmrzlinou na českém trhu.

misaA protože takové výročí se slavit musí, rozhodli jsme se připravit Míšovi malou oslavu. Bohužel nevíme, kdo je autorem názvu a loga, které se používá už od samého začátku, a stejně tak neznáme přesné datum, kdy byl vyroben první Míša nebo kdy se dostal do prodeje.

Proto jsme museli datum oslavy určit sami. Nakonec jsme se rozhodli pro 29. září. Hlavním důvodem bylo to, že v tento den slaví svátek všichni Michalové a Míšové. Na konci září se také loučíme s létem a zmrzlinová sezóna se pomalu ukládá k zimnímu spánku. Prostě je to ta nejlepší příležitost pro malou gratulaci.

A jak budeme slavit Míšův svátek (a vlastně i narozeniny) v roce 2010? Rozhodli jsme se pro vás všechny, kterým Míša už tolik let chutná, připravit soutěž nazvanou Popřej Míšovi k svátku. Vaším úkolem v této soutěži bude napsat co nejhezčí a nejoriginálnější přání Míšovi k svátku a narozeninám a případně k němu připojit i nějakou pěknou fotografii či obrázek. Deset autorů nejlepších přání, která vyberou zástupci výherce, dostane retro kufřík a osušku Míša.

Jak popřát Míšovi k svátku?

Stačí navštívit na stránky www.zmrzlina-misa.cz/zabava/poprej-misovi. Na této stránce najdete interaktivní pohlednici, na niž můžete přání napsat, případně přidat i obrázek z webu nebo z vlastního počítače, a poté ji odeslat. Výhodou této webové aplikace je, že své přání nemusíte poslat pouze Míšovi, ale můžete jím potěšit i kohokoliv ze svých přátel. Stačí zadat jeho e-mailovou adresu, napsat nebo vybrat přání a odeslat.

misa

Soutěžit však můžete i na stránkách Žena In. Napište nám, od kterého roku se Míša vyrábí. Pět prvních správných odpovědí vynese svým autorům retro kufřík a zimní sadu Míša. Malá nápověda: tuto informaci najdete na Míšově webu, třeba v článku Jak se zrodil Míša.

Dlouhá léta byl Míša klasickým tvarohovým nanukem v polevě. Později dostal ještě jahodového a meruňkového brášku. Milovníci větších porcí ho už několik let můžou ochutnat i v 900ml vaničce, a to s klasickou tvarohovou a také s kakaovou a jahodovou příchutí.

   
06.09.2010 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] dandelion [*]

  dandelion — #4 TSml79ak nevím, já myslela, že vyhraju kufřík a ono nic..

  superkarma: 0 07.11.2010, 22:55:32
 2. [4] dandelion [*]

   Míša se vyrábí od roku 1962. Je výborný a všichni ho máme rádi. Já úplně nejradši..Sml59

  1. na komentář reaguje dandelion — #5
  superkarma: 0 06.09.2010, 22:52:16
 3. avatar
  [3] JankaAnna [*]

  Tak milé redaktorky, zde snad najdete chybějící údaje k Míšovi: http://zmrzlina-misa.cz/ze-zivota-misi/jak-se-rodil-misa.phpSml16.

  Já Míšu miluji od dětství, jen mi teď nějak nechutná čokoládová poleva. Tu sní manžel a já si pak pocucávám dokonalou mňamku na dřívku. Vaničkový Míša nemá to kouzlo okamžiku, s vaničkou se mi chvíle z dětství nevybaví...

  Nicméně fajn nápad s přáním k svátku.

  superkarma: 0 06.09.2010, 10:42:20
 4. [2] tetička25 [*]

  Míša se narodil ve stejném roce jako já 1962, takže padesátiny bude slavit až za 2 roky.

  superkarma: 0 06.09.2010, 10:29:23
 5. [1] Roland [*]

  Zmrzlina Míša se zrodila v roce 1962 jako tvarohový krém na dřívku. Já i moji synové ho máme moc rádi. Mladší syn má dokonce stejné jméno.

  superkarma: 0 06.09.2010, 08:58:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme