Svůj názor na oblíbené dny nám poslala také čtenářka Eliana. Ta už se teď těší na pondělí za 14 dnů. Až si přečtete novinku, dozvíte se, proč.

Tak na takové pondělí bych se taky těšila, milá Eiano. Děkuju Vám za příspěvek a přeju šťastnou plavbu! Pěkné pondělí.


Krásné pondělí,

inu krásné... začátek týdne v práci a předtím zkažená neděle jako temná předzvěst toho, že to pondělí prostě přijde. A hle je zde! Ocelové mraky na nebi, šero a nechuť k jakékoliv činnosti... Ale nebylo tomu tak vždycky, když jsem měla super kolegyni a práci, která člověka opravdu bavila a těšila, tak jsem se do práce tak těšila, protože mne nečekal žádný stres. Do školy na základce jsem chodila strašně ráda a odčítala dny prázdnin. Na střední to už bylo horší, taková „votrava“ zase v pondělí se táhnout do školy a než člověk tak nějak nastartoval a přeladil se... škoda slov!

A přesto se na jedno pondělí těším! To za 14 dní, až vyplujeme s Pastelkou (Color Line) a bičována deštěm a zápolící s větrem budu stát na palubě a křečovitě objímat zábradlí a v chundelaté mlze se budu snažit zahlédnout maják, světýlka měst či další lodní drobečky. A kdyby se to zvrtlo, tak v oranžové vestičce s píšťalkou vzpomínat jak to měli na Titanicu. Možná si přibalím to zelené nafukovací lehátko z léta - pro zvýšení šancí, nebo raději neoprén... jdu se mrknout na inzeráty...

Tak zatím ženy-in....

lod

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Který den v týdnu máte nejradši?

  • Máte rády pondělí?
  • Je nějaký den, který nesnášíte?
  • Co si myslíte o pátku?
  • Co pro vás znamená víkend?
  • Máte nějaké pěkné příhody, které se týkají dnů?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá opět knížku, tentokrát se jmenuje Chatrč (WM. Paul Young, nakl. Knižní klub). Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz. Heslo je PONDĚLÍ. Předem děkuju!

kni

Reklama