píše naše čtenářka s nickem Věrulinka a vzpomíná na jednoho neslavného Silvestra, kdy díky podnapilému hostovi vyhořela vinárna, ve které kdysi pracovala.

věrulinka

Zdravím a přeji krásný den Všem na ženě-in, v tento poslední den v roce 2012.

Silvestra jsem většinově během svého života slavila doma s rodinou. Ovšem byly výjimky, kdy jsem musela sloužit a nebo jsem si šla přivydělat do baru na Valdeku, který mimochodem už dávno není, je z něj jakási banka.

Jeden tento Silvestr, ač po celý večer probíhal tak, jak měl, stejně dopadl špatně, ovšem ne naší vinou, ale vinou jednoho z hostů. Byly tam polstrované boxy a nějaký již ne zrovna přemýšlející host, zřejmě alkohol na něj zapůsobil více, a  típl cigaretu do polstru.

My, jako obsluha, jsme odcházeli k ránu, vše prohlédli se švagrovou, jako pravidelně, nikde nic jsme nenašli, ale....

Vajgl si tam pěkně pracoval a vznikl požár a skoro celá vinárna, včetně baru shořela. Dlouho bylo zavřeno, než se vše dalo do původního stavu. A ač se našlo ohnisko, kde bylo, nikdo nebyl stíhán, protože v tomto boxu seděli nám neznámí hosté.

Letos budeme slavit opět doma s manželem a návštěva u sousedů nás nemine, pár skleniček asi popijeme, ale s mírou, ne s Mírou.

A tak přeji Vám všem na ženě-in, Vám naše milá redakce krásný Nový rok, hlavně hodně zdraví a štěstí a jak se říká, když je štěstí, máme i zdraví, nejcennější to dar.

Věrulinka

Milá Věrulinko, děkuji za celoroční přízen a přeji hodně zdraví a štastný Nový rok. A narozdíl od vás budu popíjet nejen s mírou, ale také s Mírou :-)

Text nebyl redakčně upraven

Reklama