Společnost Mattel vyrábí pro děti krásné hračky v kolekci Disney Princess,  která je inspirována nejznámnějšími filmovými hrdinkami studia Disney. Disney Princess nabízí např. klasické 29 cm vysoké panenky v krásných šatech,  roztomilé mini princezny  a koupelové krásky, se kterými si holčičky mohou hrát i ve vaně. Nejslavnější z nich  je Popelka v třpytivých šatech, která získala čestné místo mezi deseti nejoblíbenějšími pohádkovými  princeznami jako jsou např.  Sněhurka, Locika, malá mořská víla Ariel nebo indiánská princezna Pocahontas.

MATTELStudio Disney natočilo v roce 1950 asi nejznámější verzi pohádky o Popelce.  Setkala se s celosvětovým úspěchem a kromě řady filmových cen získala také lásku a obdiv diváků ze všech koutů světa.  Zaujala je svým příběhem, nádhernou hudbou, kouzelnými hrdiny a hlavně půvabnou a milou Popelkou. Slavná pohádka vyšla na počátku září poprvé v České republice na DVD v digitálně restaurované a rozšířené verzi.

Přeneste část nezapomenutelného příběhu také k vám domů prostřednictvím panenky z kolekce Disney Princess.  Panenka Popelka v třpytivých šatech je krásná dívka s přátelským úsměvem.  Každého  zaujmou její zářivé modré oči a vlasy upravené do vysokého drdolu s pro ni typickou, roztomilou ofinou.  Vzpomínáte si na bílé šaty s růžovými stuhami, které si Popelka za pomoci ptáčků a myšek ušila na ples a její zlá macecha je s pomocí dcer roztrhala? Tak ty se zatím v kolekci Disney Princess neprodávají, ale ty nádherné, které vykouzlila kmotřička víla, ano.  Popelka má na sobě krásné světle modré šaty se stříbrným dekorem, které tvoří modrý blýskavý korzet a dlouhá sukně. K šatům se skvěle hodí nezbytné „skleněné“ střevíčky, modrá stužka kolem krku a třpytivá korunka.

Laskavá a přátelská Popelka může být Vaší holčičce vhodným příkladem. Popelka je pracovitá, vynalézavá, chytrá, nevzdává svůj boj s nepřízní osudu, dokáže překonat překážky s úsměvem a dobrou náladou. Může být vhodnou společnicí pro malé slečny, které rády sní pohádkové příběhy se šťastným koncem. Pro své budoucí přítelkyně má Popelka připravený krásný prstýnek s modrým kamínkem, který je sladěný s barvou plesových šatů.

Kolekci Disney Priness tvoří známé filmové hrdinky  ze slavných animovaných Disney pohádek. Krásná Sněhurka,  milá Popelka, Šípková Růženka, mořská

víla ArielBella z příběhu Kráska a Zvíře a dlouhovlasá Locika z filmu Na vlásku.

Více informací získáte na www.mattel-katalog.cz.

Popelka ve třpytivých šatech

Doporučená cena:  437 Kč

www.mattel-katalog.cz

 

Reklama