Ponožky v sandálech, to je snad vynález českých mužů. Už jsem si myslela, že o nich žádná z vás nenapíše. A vida, čtenářka s nickem budidani vyplnila mězeru a vtipně zpestřila naše dnešní téma. Děkujeme

Zdravím do redakce a čtenářky. Původně jsem dneska nechtěla přispívat, protože mě nenapadlo nic, co se týká ošacení mé drahé polovičky a přitom aby to bylo tak zajimavé, a stálo to za zmínku. Článek od Blanky mi však vnuknul nápad - Fenomén ponožky v sandálích.

Můj přítel je konzerva stará. Do stylu obékání si nenechá mluvit, ač stojí za starou belu, ale zvykla jsem si a jen "ladím" detaily. Argumentuje tím, že to nosí on, tudíš on se v tom musí cítit dobře, a okolí ať se nekouká. Nosí věci i 10let staré a dobře se o své prádlo stará. Nenajdete zažmolkovaný nebo vybledlý nebo dokonce obarvený kousek. Své oblečení mi dovolil prát až po bezmála dvou letech vztahu.

 Ale zpět k tomu, o čem jsem chtěla psát. Jeli jsme v létě na výlet na setkání známých po internetu.  Bylo krásné počasí, svítičko slunilo a prostě teplíčko. Takže klasika, tričko bez rukávu, kraťasy, sandále... a PONOŽKY. Těch ponožek jsem si ale vůbec nevšimla, ostatně, kdyby ano, aspoň bych mu doporučila si je stáhnout, aby to neměl jak lýtkáčky (tradičně si je vytahuje až do půlky lejtek). Na to, že měl ponožky, mě upozornila až kamarádka při prohlížení fotodokumentace a tlachání o tom, jaký to byl výlet a jaká škoda, že se nás sešlo tak málo.

 A tak můj miláček, zvěčnen na fotografii v prďácké košili (tu jsem kupovala a výbírala já - tudíš jediná věc, která stála za pohled), tříčtvrtečních kraťasech končíci u kolen, kousek vyčuhujicí chlupaté holeně a na něj navazujicí, dostatečně dobře natažený černý ponožky zakončujicí to perlou večera - šedýma sandálama.

 Už nad tím ani nekroutím hlavu, smířila jsem se s tím, a navíc - tuhle jsem se dočetla že ponožky v sandalích zase začínaj být v módě, tak on nakonec ten můj chlap bude IN a já naopak OUT! :-D

zdraví bubidani

No, to máte asi špatné informace. pánských ponožek se to rozhodně netýká. A ta dámská verze se spíš týká módního výstřelku, než běžně nositelného stylu.

Máte některá z vás něco, čím byste obohatila naše dnešní téma? Jak se obléká váš muž? Stojí jeho styl za zmínku? Je to spíš na pochvalu, nebo kritiku? Napište nám, co se vám na oblékání vašeho partnera líbí a co ne. Dnešní téma se pomalu chýlí ke konci, ale máte ještě šanci se k němu vyjádřit.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama