Už jsme byli v posteli, nazí – jak jinak. Bylo léto, kolem půlnoci, otevřeným oknem začal konečně vát o něco chladivější vzduch. Ležela jsem na zádech a vánek přeběhl jako pohlazení pírkem po mém těle, naskočila mi husí kůže.

Když to uviděl, nemohl odolat, k zbláznění rád pozoroval vlnu zvedajících se jemných chloupků po celém těle prozrazující reagující a živoucí tělo. Lechtá to? Nebo je to vzrušení? Vztáhl ruku a konečky prstů začal přejíždět po mé kůži. Bylo to jakoby jí něco šeptal. Hladil mě po krku, ňadrech, břiše, stehnech, přidával na síle, chtěl k mému tělu promlouvat hlasitěji, důrazněji, přitlačil na chodidlech, masíroval mi paže, ruce, celé tělo... V minutě jsem byla šíleně vzrušená, přála jsem si, aby to trvalo věčně, aby mě stále hnětl jako vláčné těsto, aby stále dokola probouzel vlny rozkoše, které putovaly z místa doteku po celém těle.

Přetočil mě na břicho a sáhl po olejíčku. Masíroval mi záda, jeho ruce klouzaly ještě větší rychlostí, zadek, stehna, lýtka, všechny svaly důkladně promačkal, probudil, rozburácel. Vlnila jsem se slastí, připadala jsem si, že kloužu, plavu v jeho dlaních jako úhoř, měla jsem dokonale ohlazené a pružné tělo, všechny smysly úžasně vybuzené, přitom tak sladce chlácholené tím, co určitě přijde. Už jsem to nemohla vydržet, toužila jsem, aby se mě dotýkal TAM, v epicentru všeho vzrušení, vší té slasti, tam, kde se tvořila rozkoš a kanula ze mě jako med.

Hladil mě po zadku, prstem kroužil kolem análního otvoru, věděla jsem, že ho to k zbláznění vzrušuje, nemohl se odtrhnout, chtěla jsem, aby pokračoval, představa jeho vzrušení mě rozpalovala ještě víc. Roztáhla jsem nohy, bylo mi všechno jedno, celý můj mozek žil jen touhou po sexuálním uspokojení, nebylo jiné myšlenky, jiné touhy, jiného instinktu. Jen zvířecí sexuální pud. Konečně jeho ruce hladily úplně všechno, roztíraly mou vláhu po stehnech, po zadku, všude.

Nevím, jestli jsem dýchala rychle nebo vůbec, nevím, jestli jsem měla oči otevřené či zavřené, jestli jsem jenom ležela nebo se zmítala, nohy snad vylomené z kyčlí, zadek ve vzduchu, snad jsem si myslela, že si naprostým otevřením svého těla můžu přitáhnout víc té rozkoše do sebe. Nevnímala jsem nic, jen tu sílu, která rostla v mém klíně, aby se jako magma z hlubin země, ze mě, vyvalila na povrch a tekla v hořících, spalujících proudech po jeho rukách, po mém těle, po celém světě. A on byl tvrdý a velký, roztoužený a pulzující, nastavila jsem mu svůj zadek, nechtěla jsem zastavit chrlící sopku. Přidal se ke mně v mém rytmu a v tom pevném sevření mu stačila snad půlminuta, aby mě doběhl na oběžné dráze vesmírem.

Reklama