Styl

Pondělní téma zasvětíme džínům

Milé ženy-in, máme tady opět stylové téma. Tentokrát přestaneme porcovat naše těla, jak trefně naznačila naše čtenářka s nickem TTT, a budeme se věnovat oblečení. Když jsem přemýšlela, o čem bychom mohly dát řeč, napadly mě džíny.

Většina z vás je přece má ve svém šatníku, a určitě ne jedny. Některá je nosí denně, jiná jen ve volném čase, ale jistě nebudu daleko od pravdy, že je to jeden z nejoblíbenějších kousků naší garderoby.

Džíny různých střihů, barev a značek nás provázejí od útlého mládí a nevzdávají se jich ani ženy zralého věku. Džíny jsou symbolem mládí, mají sexappeal, džíny jsou prostě nenahraditelné.

Takže si určitě zaslouží, abychom jim věnovali samostatné téma. Popřemýšlejte, co byste nám napsaly. Máte na to celý víkend. Pro inspiraci se vás ptám:

Co vy a vaše nejmilejší džíny? Vzpomínáte na své první? Pamatujete si jejich značku, cenu? Kam jste v nich poprvé vyrazila? Jaká byla reakce okolí? Jaký střih džínů nosíte teď nejraději? Úzké, zvonové, klasické nebo planďáky? Kam je nosíte? Šla byste v nich třeba do společnosti? Máte nějakou džínovou příhodu? Najde se mezi vámi žena, která neměla džíny nikdy na sobě?

Na vaše příspěvky se budu těšit na adrese:

redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek na džínové téma odměníme tímto voňavým dárkem

parfém

Parfémová voda Herve Leger

   
01.10.2010 - Móda - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme