Bulvár

Pondělní téma: Moje nejoblíbenější koupání

Milé hastrmanky, milovnice bazénů, rybníků, lomů či jezer! Vyhlašuji horkoletní téma na pondělí, kterým je vaše neoblíbenější koupání. Zapomeňte ale na moře, jedná se o sladké zdroje našich českých luhů a hájů.

Myslím, že téma by to mohlo být pro letošní léto hodně užitečné, protože bychom se díky němu všechny měly dozvědět, kde jsou po celé republice ta nejlepší koupaliště, rybníky, přehrady, zkrátka kde je to opravdu osvědčené, vámi vyzkoušené a proč. Takže se vás ptám:

1. Kam se v létě nejraději chodíte koupat?

2. Je to tam speciálně vhodné pro děti?

3. Lze si na místě koupit občerstvení?

4. Platí se vstupné?

5. Nebývá zde nával lidí?

6. Je čistá voda?

Přidat můžete i osobní názor, proč vám zrovna toto místo padlo do oka. Zda jste milovnicí pouze čistých bazénů nebo preferujete vody chemicky neupravené. Zjistila jsem totiž, že lidí, kteří se štítí rybníků je poměrně dost!

Jedna z vás za svůj zdařilý příspěvek obdří zbrusu novou knihu Ireny Fuchsové "Když se řekne Fuchsoviny" i s věnováním autorky. Je ještě teplá, právě vytažená z tiskárny. A moc se hodí ke čtení právě na dovolené u vody.

b

Další dvě šikovné se můžou těšit na gel ve spray pro zvětšení objemu od Avonu a hloubkový čistič pleti i pro voděodolný make up od firmy Dermacol. Takže pište směle a hojně, ani fotkám není vstup zakázán. Známá adresa:

redakce@zena-in.cz

 

 

 

   
16.07.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme