Bulvár

Pondělní téma: Jarní úklid

Určitě jsou domácnosti, ve kterých je pojem jarní úklid neznámý. Většina z nás však už vymýšlí, co a v jakém pořadí je potřeba vysmýčit, vydrhnout, naleštit a srovnat. Už jste začaly?

Milé čtenářky, od nynějška až do pondělního odpoledne budeme uklízet. Vytáhneme hadry, kýble, rejžáky, stěrky, saponáty, popřípadě se přesuneme k pračkám a ke sběrným dvorům. Čeká nás mytí oken, praní záclon, úklid spižíren a kuchyňských polic, možná stihneme i vytepat koberce a čalouněnou sedačku. Některá z nás stihne uklidit sklep či přesadit kytky. A ty nejpracovitější si vypucují od bláta a soli potřísněné auto. Je tady konečně jaro ( v neděli si nezapomeňte uvědomit jeho astronomický příchod) a všechno rozkvétá. Tím samozřejmě myslím i naše domácnosti. K tomu ale musíme přiložit ruku k dílu a všechno zbavit nánosů dlouhé a kruté zimy.

Máte naplánovaný jarní úklid? Nezačaly jste už o víkendu? Co všechno ten váš obsahuje? Pomáhá vám v něm někdo? Jakou práci nejvíc nesnášíte a na jakou se těšíte? Používáte nějakou úklidovou vychytávku na zkrácení a zintenzivnění práce? Jakým způsobem zapojujete svou rodinu? Zažily jste nějakou úklidovou taškařici – veselou historku? Objevily jste při úklidu už dávno ztracenou věc či třeba zapomenutý vánoční dárek?

Vše, co souvisí s velkým úklidem, pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

   
19.03.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme