Milé ženy-in. Přiznám se, že jste mě trochu namlsaly počtem příspěvků na stylová témata, kterými vás poslední dobou oblažuji. No co, jsme ženy a podobné věci prostě řešíme. Každé z nás se tak trochu týkají. Takže věřím, že ani v pondělí mi nedáte košem a podebatujete se mnou o pasech. Samozřejmě ne o těch cestovních, ale o křivkách, které v ženské módě hrály důležitou roli po staletí.

Štíhlý pas byl vždycky opěvován jako něco krásného, žádoucího a půvabného. Štíhlý pas je symbolem mládí, a tak se každá snažíme, abychom si ho udržely co nejdéle. I žena boubelatá vypadá přitažlivěji, když má alespoň trochu znatelný pas.

Ale bohužel, jak už to chodí, ne každé ženě byl dán do vínku. Ani ty útlé, drobné a křehké ho nemají zaručen. Já jsem toho příkladem. Jsem žena bez pasu. Můj příběh o touze po štíhlém pasu si můžete přečíst v pondělí.

Já bych si zase ráda přečetla ty vaše.

Jak jste spokojená se štíhlostí svého pasu? Daří se vám udržet stejné křivky, jako jste měla v mládí, nebo už jsou jen vzpomínkou? Kdy nastal ten zlom? Přibíráte nejčastěji v oblasti pasu, nebo spíš na bocích? Jaký tvar má vaše postava? Je jako kytara, jablko, mrkev, nebo pravítko? Snažíte se svůj pas zdůraznit, nebo ho raději zakráváte? V které historické době byste byla ideálem krásy? V kterém oblečení se cítíte nejlépe? Napište nám na pondělní stylové téma.

Na vaše příspěvky se budu těšit na známé adrese redakce@zena-in.cz

 

Reklama