Reklama

Mikuláši, podívej, co Ti povím za básničku, pamatujete si na to? Říkají vaše děti také básničky? Těší se na nadílku od Mikuláše?

tof

tofDěti nadšeně čekají na Mikuláše, který je za pěknou básničku nebo písničku obdaruje dobrotou. Protože Mikuláš nechodí sám, ale v doprovodu s andělem a hlavně čertem, naučte své ratolesti veselou básničku, aby se nebály, že je čert odnese v pytli do pekla, nebo že dostanou místo sladkostí jen uhlí.

Mikuláši, Mikuláši,
neber s sebou čerta radš,
vezmi si jen anděly,
ty nám něco nadělí.

Čert nosí pytel a metlu,
myslí si, že se ho leknu.
Dělá na mě bu,bu,bu,
já se ho bát nebudu.

Já ti radši slavně slíbím,
že už nikdy nezazlobím,
přitom kouknu po očku,
co mi neseš v košíčku.

Tradice, která u nás existuje již od středověku, je u dětí velmi oblíbená. Za krásnou básničku dostanou úsměv od Mikuláše a anděla spolu se sladkou odměnou. Třeba Toffifee, které tolik milují.

Originální receptura Toffifee v sobě skrývá jen samé dobroty: křupavý lískový oříšek v karamelu s nugátovým krémem a kapkou lahodné hořké čokolády. Balení s Mikulášem nadchne každého kluka či holku. S kamarády si pak užijí skvělou chuť a spoustu zábavy.

Touto jedinečnou čokoládovou specialitou můžete v době Adventu potěšit všechny své blízké. Pro rodinná setkání, chvíle strávené s přáteli a dětmi je ideální speciální „dvoupatrové“ balení Toffifee s vánočním obrázkem a překvapením na zadní straně - zábavnou hrou pro všechny!

tof