Domácnost

Pondělní akce spojená s testováním vysavače se vydařila!

Zajímáte se o úklid a vychytané úklidové pomocníky? V pondělí 17. 10.  jsme se s našimi čtenářkami sešly v pražském studiu Tančící kuchyně a užily jsme si příjemné odpoledne.

akce

Hlavním tématem byl úklid s vysavačem.  Zaměřily jsme se na  testování nového bezšňůrového vysavače Ergorapido 2v1 ZB3230P od firmy Electrolux. Jaký je? Krásný, elegantní a pohotový. Jak dopadlo testování se dozvíte v dalším článku a v reportáži, kterou pro vás připravujeme, ale už nyní vám chceme přinést první ochutnávku.

Podívejte se na několik snímků, jak jsme se bavily.

akce akce akce akce

 

 

Jaký vysavač jsme testovaly?

Bezšňůrový vysavač Ergorapido 2v1 ZB3230P disponuje flexibilní odnímatelnou Bezaňůrovvač Ergorapidočástí, na kterou lze nasadit motorizovanou hubici Animal Care, jež si bez námahy poradí s jakýmkoli typem chlupů od psa či kočky. Dokonce i s těmi, které se neustále zadrhávají do sedačky a které je pak velmi obtížné vytáhnout.

Součástí vysavače je i unikátní patentovaná technologie BrushRollClean™, jež umožňuje snadné čištění kartáče od zachycených vláken a chlupů pouhým sešlápnutím pedálu.

Navíc díky systému EasySteer™ můžete s vysavačem snadno otáčet o 180° manipulovat pouhým otočením rukojeti. Ergonomický design a důmyslná hubice zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení.

www.electrolux.cz

Čtěte také:

   
19.10.2016 - Úklid - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme