Zvu vás, milé ženy-in, zase na „debatu “ o kráse. Tentokrát se podíváme ještě o něco níž a zaměříme se na nohy. Nohy jsou hned po ňadrech další ostře sledovanou zónou. I muži se podle toho, čeho si všímají  na ženách nejdřív, dělí na horňáky a dolňáky. Dnes by si dolňáci přišli na své, protože krása nohou bude hlavním tématem.

Upřímně a rozhodně ne ve zlém, závidím všem ženám, které se mohou pochlubit krásnýma nohama.

Teď už to tolik neřeším, našla jsem způsob, jak svá „óčka“ maskovat, ale v pubertálním věku mi zadělaly na pěkný mindrák. Klučičí hlášky typu“jezdila jsi na sudu?“mě doháněly k slzám a záviděla jsem holkám, které své úžasné „podstavce“ vystavovaly v minisukních.

 Měly přinejmenším dvě výhody:

Dívky/ženy  v sukni nebo šatech budou pro muže vždycky přitažlivější než ty v kalhotách. I jejich šatník je mnohem pestřejší a variabilnější. Nemám pravdu?

Jak jste na tom se svýma nohama vy, milé ženy-in? Pojďte se pochlubit nebo svěřit. Máte hezké nohy? Jste na ně pyšná a ráda je ukazujete? Jak dlouhé sukně nosíte? Jsou vaše nohy předmětem zájmu mužů? Umíte toho využít?  Jaký tvar mají vaše nohy? Jsou rovné, do X, nebo do O? Měla jste někdy ze svých nohou mindrák? Už vás to přešlo, nebo je stále skrýváte v kalhotách? Co byste na svých nohách ocenila nejvíc, nebo naopak chtěla změnit? Stehna, kolena, lýtka, kotníky?

Napište nám na dnešní téma, uvítáme i fotku vašich nohou.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama