Zdraví

Pomůže vám zhubnout

Že k úspěšnému hubnutí je důležitá rovnováha mezi příjmem a výdejem energie, je všeobecně známo a víme to asi všichni. Jenže shodit několik kil není tak úplně jednoduché. Kdo se o to už někdy pokoušel ví, že je to záležitost velmi zdlouhavá a vyžadující naši pevnou vůli. A v tom je právě ten kámen úrazu. Odhodlání začít je mnohdy po nějaké době stále slabší a slabší.

Aby bylo hubnutí příjemnější a „méně bolestivé“, v tom vám může výrazně pomoci Colafit slim s chitosanem.

Skvěle funguje jako:
· doplněk při snižování váhy
· lapač tuků
· čistí a chrání střeva
· odvádí tuky z těla ven
· přirozeně udržuje cholesterol v normálu
· chrání a regeneruje klouby a kosti
· nahradí nedostatek kolagenu a vápníku v těle

COLAFIT slim s CHITOSANEM je určen pro:

· lidi s nadváhou
· ty, kteří si chtějí pročistit organismus
· lidi, kteří často konzumují tučná jídla

A co to vlastně je Chitosan?

Chitosan je přírodní vláknina, získávaná ze schránek mořských korýšů. Chitosan high density je derivován z polysacharidu chitinu. Chitosanu se říká „lapač tuků", má totiž jedinečnou schopnost ihned z přijaté potravy odchytávat tuky. Naváže je na sebe, a to čtyř až šestinásobek své váhy, a odstraní je ze zažívacího traktu dříve, než jsou metabolizovány a uloženy jako tuková rezerva. Chitosan je nabitý pozitivně „+", zatímco tuky, lipidy a žluč jsou nabity negativně „-". Pozitivně nabitý Chitosan si přitáhne negativně nabité tuky a vytvoří jakousi želatinovou směs, která se nestráví a lehce prochází zažívacím traktem.

Při své snaze snížit svou váhu, byste neměli zapomínat ani na

Desatero zdravého hubnutí

 1. Zvyšte podíl zeleniny a ovoce ve stravě. Spousta lidí dělá chybu v tom, že se snaží jen něco omezovat. Zkuste nejdříve nahradit některé jídlo zeleninou nebo ovocem. Budete překvapeni, že Vás to osvěží i zasytí.
 2. Před každým jídlem jezte vždy syrovou zeleninu nebo ovoce. V naší kuchyni je zažitý systém: zeleninový salát či ovoce ano, ale s jídlem nebo po něm. A to je špatně. Pokud se konzumuje syrová zelenina nebo ovoce před jídlem, vytvoří se v žaludku trávicí enzymy na syrovou stravu a takto se stráví i strava vařená. Tělo tímto jaksi přelstíte a máte větší šanci na zhubnutí.
 3. Zvyšte příjem vody. Omezte i pití slazených či neslazených minerálek. Pamatujte si, že bublinky jsou Vaším nepřítelem. Čistá voda je ideálním zdrojem tekutin.
 4. Omezte smažené pokrmy na minimum. Kromě toho, že přepálené tuky mohou způsobovat rakovinu, jsou i nepřítelem hubnutí.
 5. Začněte okamžitě používat pouze olivový olej. Vyřaďte všechny ostatní oleje i slunečnicové, jsou plné škodlivých volných radikálů a karcinogenů. Tuk je možné dodat tělu i ve formě různých ořechů a semínek.
 6. Pozor na výrobky s "0 %" tuku. Tuk byl totiž nahrazen nějakou chemickou sloučeninou, se kterou si Vaše tělo absolutně neví rady a tak je začne ukládat do tukových buněk, které jsou vždy k dispozici. Raději jezte malé množství másla než margaríny a ztužené tuky, které obsahují chemické náhražky tuků a jsou plné karcinogenů.
 7. Zvyšte tělesnou aktivitu = cvičení. Neklaďte si vysoké cíle, jako např. od zítřka budu chodit do "fitka" nebo se přihlásím do aerobiku, budu každý večer hodinu běhat. Většinou zjistíte, že na chození do fitnesscentra nemáte čas ani peníze, do aerobiku zase nemáte vhodný oděv, no a běhání po večerech může být i nebezpečné. Raději začněte s malou aktivitou, je to lepší než nic a snadněji to splníte. Přestaňte např. používat výtah a i s nákupem schody vyběhněte, jednak budete méně nakupovat, čímž hubnutí půjde snadněji, a jednak se tím procvičíte. O víkendu namísto sledování televize si zajděte do přírody - 10 minut pohybu na slunci a čerstvém vzduchu nahradí hodinu dřiny v tělocvičně.
 8. Přestaňte popojídat mezi jídly. Tu sušenka, tu bonbon či čokoládička a byli byste překvapeni, co všechno za den nastřádáte do tukových buněk.
 9. Nepřejídejte se! Nedojídejte všechno, co máte na talíři. Psychologové přišli na to, že většina z nás má zafixovaný jakýsi blok z dětství. Rodiče nutící děti k dojídání všeho, co jim naložili na talíř, si ani neuvědomují, jaký to může mít později negativní vliv na jejich potomka. U nás na Moravě se používá takové pořekadlo: "Prase, které nevyžírá, půjde na porážku". - tak toto bych teda vynechala! Je jasné, že takové dítě si do dospělosti odnáší mimo jiné psychický blok, že nechat něco na talíři je špatné, a tak se za každou cenu snaží vždy všechno sníst. Zkuste to překonat a naučte se něco nechávat na talíři, např. kousek brambory, trochu omáčky… Ve vašem vědomí pak spustíte další reakci a při nakládání na svůj talíř si mimoděk budete dávat menší porce.
 10. Chcete-li zhubnout, musíte nejdřív sama (sám) uvěřit, že to dokážete. Toto za Vás nikdo neudělá. Pamatujte si, že všechno je v mozku. Pozitivní myšlení a povzbuzování sama sebe dělá divy. Vyslovím-li nahlas, že jsem šikovná a že co chci, to taky dokáži, přesvědčím tím nejen ostatní, ale hlavně sama sebe. Ale funguje to i opačně, říkám-li nahlas i před ostatními, že jsem "kráva blbá" apod., přesvědčím tím nejen ostatní, ale především sebe.

Z našeho desatera jste zajisté poznali, že hubnutí není o tom spolknout zázračnou pilulku, ale že se jedná o celý komplex malých či větších změn našeho životního stylu.

Jen ten, kdo se něčeho vzdá, může dosáhnout toho, po čem touží.

   
13.01.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [15] Tanzi [*]

  Dáma není jen titul, dáma je vlastnost. (Štuchal)

  citát z ženy-in

  superkarma: 0 16.01.2005, 13:26:19
 2. avatar
  [14] evusche [*]

  Tanzánie: ¨proč dámuju? Protoře předpokládám, že hubnout chtějí především dámy, ne páni...
  Myslela jsem to dobře. Jen takový upozornění, že Adipex sice pomůže zhubnout, ale má hnusný vedlejší učinky!

  superkarma: 0 14.01.2005, 09:03:04
 3. avatar
  [13] Tanzi [*]

  Vivian: tak se mi líbil, už jsem ho dopoledne dala na hubnutí

  superkarma: 0 13.01.2005, 23:22:35
 4. avatar
  [12] Vivian [*]

  hele, teď jsem si teprve všimla toho citátu na konci - tak ten je fakt dobrej musím si ho napsat a vylepit na nějaké viditelné místo.

  superkarma: 0 13.01.2005, 23:07:22
 5. avatar
  [11] sunnynka [*]

  Vivian: no to netuším...musím se jí zeptat...bo tomu vůbec nerozumím

  superkarma: 0 13.01.2005, 21:09:56
 6. avatar
  [10] Tanzi [*]

  evusche: co se čílíš????????? a proč "dámuješ"????

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:52:02
 7. avatar
  [9] Vivian [*]

  sunnynka: a z čeho jsou teda podle ní margaríny?

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:40:28
 8. avatar
  [8] evusche [*]

  Tanzánie: Má článek nadpis POMŮŽE VÁM ZHUBNOUT? Má....no tak proto jsem to hodila sem...i když je to článek o nějakým Colafitu....
  TAK SE OMLOUVÁM, ŽE JSEM CHTĚLA DÁMY UPOZORNIT NA TAKOVÝHLE PTÁKOVINY

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:13:26
 9. avatar
  [7] sunnynka [*]

  Vivian: teď se se mnou hádala jedna "chytrá" známá, že SAMOZŘEJMĚ jsou mnohem lepší a zdravější margaríny, protože dnešní MÁSLO už není co bývalo a je samá CHEMIE

  superkarma: 0 13.01.2005, 13:31:24
 10. [6] japa [*]

  Už rok se snažím,jak se dá,ale marně.Po operaci žlučníku jdou kila nahoru sami a po operaci páteře jsem málo pohyblivá,takže jsem jen nešťastná z těch kil.

  superkarma: 0 13.01.2005, 13:07:00
 11. avatar
  [5] Tanzi [*]

  Vivian: no zase slovíčkaření ..pochopitelně, že ho nikdo nesrovnává, ale tohle je článek o COLAFIT slim s CHITOSANEM...a ten nemá s adipexem nic společného.

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:57:04
 12. avatar
  [4] Vivian [*]

  Tanzánie: vždyť ho tady nikdo nesrovnává

  Jinak ty zásady hubnutí uvedené v článku jsou dobré Pod to se můžu jedině podepsat. (Ačkoli když je budu všechny dodržovat, zhubnu i bez Chitosanu )
  Píšou tam přesně to, co já říkám pořád, radši trochu kvalitního másla než pikslu margarínu, který je plný syntetických chemikálií.

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:52:38
 13. avatar
  [3] Tanzi [*]

  COLAFIT slim s CHITOSANEM bych tedy zrovna s Adipexem nesrovnávala.

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:39:12
 14. avatar
  [2] Vivian [*]

  evusche: to neřeš, to je její problém . Každej si na to musí přijít sám

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:35:44
 15. avatar
  [1] evusche [*]

  tak mám pro vás jednu negativní zprávu....moje švagrová, která byla vždycky při těle, zhubla pomocí Adipexu. Je totálně blbá. Vidí jen to, že je hubenější než bývala a ještě se vytahuje tím, že nemůže nic jíst, protože všechno vyzvrací!!!! Tak a tady vidíte následky toho, když začne hubnout někdo, kdo je totálně vygumovanej! Přeju mnoho uspěchů v hubnutí

  superkarma: 0 13.01.2005, 09:04:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme