Domácnost

Pomohly určitě dva polštáře

Milý Richarde a ženy-in!

Stran svého početí si příliš nevzpomínám. Jen velmi matně tuším, že to mohlo být o přestávce mezi učením či za dlouhého zimního večera.

Ohledně početí mého potomka mám jasněji. Dítě jsme plánovali velmi, leckdy i několikrát denně :-), takže přesný den neřeknu (ti, kdo plánují jednou za půl roku, mají určení přesného data jednodušší), místo... no, řekněme, že Morava... ale co vím s téměř stoprocentní jistotou je JAK. Troufám si tvrdit, že docela určitě se dvěma polštáři pod zadečkem. Pokud ne jinak, ale to by musela být velká náhoda. :-) Takže, tím máme celkem jasno kdy, kde a jak. Stejně je to na světě hezky zařízené. Tak bezva činnost s tak krásným výsledkem. :-)

Z.


To mě nenapadlo, že méně častý sex vlastně pomáhá přesněji určit početí dítěte. Nevím, jestli je to výhoda, ale něco na tom určitě bude.:) Tak mě teď napadá, jak to asi určovala Marie. Jestli to hned poznala, že už je v tom, nebo se to dozvěděla, když si tak ráno zvracela někde v Judei.:)

Víte, jak jste byli počati? A nebo víte, jak jste počali?

   
25.04.2007 - Dům a byt - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

  1. avatar
    [2] wich [*]

    Manx: No tak jak to popisují ženy, co chtějí za každou cenu otěhotnět mi to jako bezva činnost s krásným výsledkem nepřipadá vůbec Chudáci chlapi

    superkarma: 0 25.04.2007, 19:01:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme