Bulvár

Pomocník pro seniory

seniorStalo se vám už někdy, že jste se potřebovali nutně dovolat svým blízkým, kteří patří do starší věkové kategorie a nešlo to? Mnozí z nich totiž odmítají používat mobilní telefon. Považují jej za příliš malý, nepřehledný a složitý.

Ano, částečně mají pravdu. V dnešní době, kdy se tento přístroj stal neodmyslitelnou součástí běžného života, se výrobci doslova předhánějí v tom, kdo přijde s menším a vybavenějším modelem. Starší lidé by však při manipulaci s telefonem spíše uvítali jednoduchost a přehlednost.

Naštěstí výrobci myslí i na ně a přicházejí se speciálně přizpůsobenými mobily, které mají dostatečně velká tlačítka, S.O.S. volání nebo svítilnu. S mobilními telefony jsou ale nerozlučně spjaty i poplatky, které mohou být pro starší generace strašákem. Řešením může být speciální tarif, který jako jediný nabízí operátor O2. Jmenuje se O2 NEON Senior a za 190 Kč měsíčně s ním můžete o víkendech a státních svátcích telefonovat prakticky pořád a nebude vás to stát nic navíc. Tento tarif, spolu s třemi různými modely telefonů upravených pro snadné použití staršími lidmi, mohou všichni zájemci nad 60 let pořídit v jakékoli O2 prodejně.

   
19.07.2011 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kobližka [*]

  Například toto je děs-běs

  superkarma: 0 28.07.2011, 21:45:06
 2. avatar
  [1] kobližka [*]

  Některé mobily pro seniory jsou tak nemožně hnusné,že bych si je ani jako starší člověk nepořídila.Přece i ten senior uvítá něco pěkného s nápaditým designem.Nemusí být všechno vytvářeno jen pro mladou generaci.

  superkarma: 0 28.07.2011, 21:41:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme