Obchody jsou plné vánočního zboží, výlohy září vánoční výzdobou a my se začínáme stresovat, zda všechno stihneme. Už teď víme, že poslední dny před Štědrým dnem budou jako každoročně hektické a stresující, naplněné obavami, zda svátky vůbec proběhnou v duchu vánočního klidu a pohody. A jako každý rok, se důkladné přípravy neobejdou bez vánočního úklidu.

Vánoce mohou být skutečně pro mnohé z nás stresujícím obdobím. Přestože Štědrý den si užívá skoro každý a vychutnává si vánoční atmosféru, dny předtím bývají opačného charakteru. Běhání po nákupních centrech s myšlenkou, čím své blízké potěšit, pečení cukroví, nákup potřebných potravin, shánění toho nejhezčího stromečku, výzdoba ale také předvánoční úklid. Co si budeme povídat, šikovný pomocník by v tomto čase přišel vhod více než kdy jindy. S pečením cukroví si asi budete muset letos poradit sami, ale na úklid bychom pro vás užitečného pomocníka měli.

Alex

Na Vánoce bez „pšíkání“

Alex

Prach bývá nepříjemný nejen pro alergiky a astmatiky. Následné utírání obyčejnou prachovkou nebo nekvalitními přípravky může mít za následek jen jeho zvíření, takže se prachu vlastně nezbavíme a brzy nebude po úklidu ani stopy.

Pro vhodné a efektivní likvidování prachu, je na čase vyzkoušet spreje od Alexe. V nabídce najdete Renovátor nábytku antistatický, Renovátor proti prachu a Proti prachu na všechny povrchy.

Spreje Alex Renovátor nábytku čistí a vyživují nábytek. Oddalují opětovné usazení prachu a eliminují otisky prstů. Dodávají lesklý a hladký vzhled. Navíc prostor provoní příjemnou vůní aloe vera nebo pomerančů.

Aby se nábytek třpytil po celý rok

AlexAť už máte doma moderní kousky nebo starožitné skříňky, oba potřebují kvalitní péči, jinak dříve či později ztratí svůj šarm. Pokud tedy chcete svému nábytku vdechnout život, dopřejte mu péči od Alexu.

Pro extra péči, která zajistí oslňující vzhled vašeho nábytku a dokonce i ten starší kousek promění v umělecký skvost, je vhodný Alex krém. Stejně jako potřebuje kvalitní péči naše tělo, potřebuje extra péči i nábytek. Čím lépe se budeme o něj starat, bude lépe vypadat a působit stále úchvatně.

Alex krém - Renovátor nábytku obsahuje přírodní výtažky ze dřeva. Chrání a renovuje nábytek a je maximálně šetrný k povrchům. Neobsahuje rozpouštědla. Krém zvyšuje lesk, oživuje přirozenou barvu, renovuje a dokonce dokáže překrýt i menší škrábance.

Ulehčete si předvánoční úklid s Alexem, ulevte svému tělu od stresu a nábytku od prachu. I předvánoční čas může být nyní časem klidu a pohody.

www.marcacz.cz

Doporučená MO cena spreje Alex Renovátor nábytku – 113,90 Kč, krém Alex Extra péče – 79,- Kč.

Reklama