Vydatně chutné

tchiboDobré jídlo spojuje rodinu i přátele a vytváří příjemnou atmosféru. Dopřejte si také doma opravdové lahůdky, které potěší nejeden mlsný jazýček. S našimi pomůckami se pro vás příprava každého jídla stane hračkou.

Připravit křupavou pečínku, vynikající omáčku a lehce nadýchanou přílohu není vůbec tak těžké, jak se může na první pohled zdát. Bez ohledu na to, zda chcete vyzkoušet osvědčený recept své babičky anebo popouštíte uzdu svojí kulinární fantazii, pomůžeme vám dojít k chutnému výsledku. Stačí, když budete mít k dispozici to správné náčiní, které vám ulehčí práci. V této kolekci jsme pro vás připravili šikovné kuchyňské pomůcky. Ty najdou své využití při každodenní přípravě pokrmů i při výjimečných příležitostech, kdy se chcete blýsknout před přáteli.

tchiboVaření je přece zábava a vy se můžete v kuchyni při přípravě jídla dobře bavit. Pohrajte si
s chutěmi a vůněmi, a spojte je v zajímavých kombinacích. Doma si snadno můžete vytvořit nejen speciality světové kuchyně a nechat se inspirovat dálkami, ale také připravit recepty, které se u vás v rodině dědí už po celé generace. Naše kuchyňské potřeby jsou navržené tak, aby s nimi byla příprava každého jídla snadná a výsledek byl vždy perfektní. A teď už jen zbývá popřát dobrou chuť!

 

tchibo

Ať Vám chutná! Zahájení prodeje v e-shopu www.tchibo.cz již od 8. září 2010 a v síti obchodů Tchibo a dalších prodejních místech v týdnu od 13. září 2010.

 

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí potvrdit Vaši
e-mailovou adresu na této stránce.

 

A nezapomeňte! Příští čtvrtek soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

 

Informace o soutěži:

Termín soutěže: 8. - 15. září 2010

Ceny:

1. místo           1 000 Kč

2. místo           600 Kč

3. místo           300 Kč

4. místo           300 Kč

5. místo           300 Kč

Soutěžíme o 5 poukazů v celkové hodnotě 2 500 Kč, které lze využít při nákupu na www.tchibo.cz.

 

Reklama