Domácnost

Pomoc! V mém domě straší a já se bojím!

Milé čtenářky,

nedávno jsme Vás vyzývali ke spolupráci a naše výzva přináší první ovoce. Do redakce nám přišel zajímavý příběh od čtenářky Petry, který se nám opravdu líbil a zaujal nás.
Petře děkujeme a jako odměnu zasíláme voňavý dárek.

Redakce

 

Před půl rokem jsme si s mužem koupili kousek za Prahou starý dům. Těšili jsme se, jak ho zrekonstruujeme a postupem času si z něj uděláme krásný domeček, ve kterém vychováme naše budoucí děti.

První týden jsme pracovali od nevidím do nevidím, a když jsem hluboko v noci konečně ulehla do postele, spala jsem doslova jak zabitá.
Jenže po týdnu jsem se začala v noci pravidelně budit. Proč, to nevím. Většinou kolem druhé ráno jsem se vzbudila s takovým zvláštním pocitem na těle. Necítila jsem strach (tehdy ještě ne), spíš jsem nevěděla, co se děje. Každopádně jsem za tím svým buzením nehledala nic podivného, či nadpřirozeného.

Asi další týden na to – to jsem se už budila skutečně noc co noc – jsem uslyšela, jak mě někdo volá. Byl to takový tichý, hluboký hlas a měla jsem pocit, že se line z každé strany.
Tehdy jsem se poprvé vyděsila. První co mě pochopitelně napadlo bylo, že se k nám někdo vloupal. Vzbudila jsem manžela a asi trochu hystericky mu stále dokola opakovala, že tu někdo je! Někdo na mě volal!.....

Manžel prošel celým domem, ale nikoho neviděl, nezpozoroval ani nic divného, a tudíž si lehl se slovy, že se mi něco zdálo.
Jenže já věděla, že to sen nebyl. Byla jsem si tím opravdu jistá! Mohla bych přísahat klidně na svůj život.

Další noc tam ten hlas byl zase. Volal mě a volal, pořád dokola. Opět jsem vzbudila muže a tentokrát jsme se už pohádali... Nevěřil mi.
Asi po čtrnácti dnech jsem si už začínala zvykat na to, že když se v noci probudím (když mě v noci něco probudí), uslyším ten hluboký, temný hlas, jak volá mé jméno.

Jenže nezůstalo jen u volání mého jména. Začala jsem mít podivné sny o muži, který mi jakoby pluje nad hlavou a kroutí hlavou. Bylo to jasné „Ne ne ne“. Proč ukazoval Ne? Nevím, neuměla jsem si ten sen vysvětlit, nechápala jsem ho...
Po několika dnech mi manžel oznámil (s kamennou tváří ), že měl úplně ten samý sen co já... A tehdy mi poprvé došlo, že se tu děje něco divného. Něco neobvyklého.

Začali jsme mít s manželem stejné sny. Noc co noc k nám přichází temný muž a myslím, že je to ten samý, který volá mé jméno.

Hodiny v kuchyni se nám zastavují samy od sebe, občas se zhasne a zase rozsvítí lustr a lampičky. Několikrát se mi otevřela skříň v ložnici a popadaly věci z poliček...
Občas, když vejdu do místnosti, vidím, že se houpe lustr.
Když je ticho, slyšíme (i manžel!) kroky, které přeházejí po celém domě...

Nemám pro to všechno rozumné vysvětlení. Nevím, co to znamená.

Je to nějaké varování? Nebo máme v domě ducha?

Nejraději bych se z toho domu odstěhovala! Jenže nemáme kam, takže mi zbývá to celé vydržet, ale bojím se, že se z toho snad zblázním.

Před dvěma dny jsem šla v noci na toaletu, nahlédla do obýváku, a tam plápolaly zapálené svíce. Ani já, ani manžel jsme je však nezapalovali....

Pokud má někdo nějaké podobné zkušenosti, prosím o radu a pomoc. Existuje nějaké řešení, východisko, či vysvětlení?
Nikdy jsem se o tyto věci nezajímala, a tudíž ani nevím, co to může být. Bojím se o sebe a o svého muže...  Nevím, co dělat, aby to celé už přestalo.

   
13.01.2005 - Dům a byt - autor: Sabina

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [205] Wiki [*]

  Nyotaimori : nooo, mam jiny nazor - tou scenou, jak leze holka z televize zkazili cely film ;o))) meli to nechat tajemne ;)))

  superkarma: 0 14.01.2005, 12:34:02
 2. avatar
  [204] Henna [*]

  gryzli: nikdy neříkej nikdy ;o))

  superkarma: 0 14.01.2005, 09:14:11
 3. avatar
  [203] Henna [*]

  Mahara: No nevim moc tomu nevěřím, říkáš to jako by to byla normální všední věc.....

  superkarma: 0 14.01.2005, 09:12:47
 4. avatar
  [198] Henna [*]

  Mahara: a co je to za fantoma?

  superkarma: 0 13.01.2005, 21:19:33
 5. avatar
  [193] Henna [*]

  BĚHÁ MI Z TOHO MRÁZ PO ZÁDECH, JESTLI JE TO TEDY PRAVDA.....

  superkarma: 0 13.01.2005, 20:56:31
 6. avatar
  [189] ginile [*]

  Petro, napis mi nebo pajde do vzkaziku, pustime te na diskusi parapsychologie, mame na tohle experta, nebudu to tu rozepisovat

  superkarma: 0 13.01.2005, 16:45:18
 7. avatar
  [180] bookcase [*]

  docela mi běhá mráz po zádech...Já jsem nic takového nezažila, ale sledovala jsem kdysi pořad na ČT o takových záhadách. Mohla by Petra časem napsat, jak to všechno dopadlo?

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:54:07
 8. avatar
  [179] vlcice [*]

  Jinak kočky a psy reagují na věci, které my nevidíme a neslyšíme. Mají lepší sluch a zrak a tak není divu, že občas naslouchají a ježí se, když nikde nic není.
  Kdysi jsem se učila na maturitu, bylo poměrně horko a já měla otevřené okno. Byla jsem v děckém pokoji a učila se. Náš pes Ťapka byla v kuchyni. Najednou začala divočit a přesvědčovat mé rodiče, aby ji pustili do mého pokoje. Vtrhla divoce do pokoje, jako by někoho honila. Byla celá zježená. Okamžitě se však rozběhla k otevřenému oknu a začala se natahovat k němu. Jelikož v kuchyni, kde byla před tím, bylo zavřené okno, nemohla nic cítit. Ale zvenku ke mně do pokoje nejspíš zavanul nějaký pach (nebo zvuk) a ona jej ucítila přes dveře. Ono to skoro vypadalo, jakoby zaháněla ducha. Ale když se mermomoci snažila dostat na stůl k oknu a já jsem ji na ten stůl dala, tak začala nasávat vzduch a sledovat venku pobíhající psy a bylo mi vše jasné. Vždycky, když se potkala s cizím psem, pořádně se naježila.

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:52:57
 9. avatar
  [178] vlcice [*]

  Jednou jsme byli na chalupě. Táta byl v lese, já, ségra a máma jsem seděly v obýváku. Začalo se stmívat. Bylo ticho, protože jsme každá něco četly. Měly jsme otevřené dveře do kuchyně. Najednou jsme slyšely z kuchyně podivné zvuky. Viděly jsme, že tam nikdo není, ale slyšely jsme šustění sáčku (který tam nebyl), klepání a jako když někdo něco sype, nebo padá omítka.... Bylo to jako by někdo něco v kuchyni dělal. Pomalu jsme začaly věřit, že je to duch. Vždy když jsme se nedívaly, tak se to ozvalo a když jsme se dívaly, bylo ticho. Všechny jsme se klepaly strachy. Ségra odmítala vkročit do kuchyně. Já s mámou jsme ale chtěly přijít na to, co to je. Myš to nemohla být, zvuk vycházel jako shora, ale ne úplně od stropu. Napadl mne tedy plch (ten umí různě šplhat). Začala jsem se radovat, že máme v chalupě toto krásné zvířátko. Opatrně jsme našlapovaly a naslouchaly. Byl naprostý klid. Prošly jsme celou kuchyni a nikde nic. Najednou se ten zvuk ozval znovu. Trochu jsme se lekly, ale postřehly jsme, že vychází zpoza kredence. Nahlédla jsem za něj a na zemi za kredencem ležely skořápky a najednou spadla na zem další. Na kredenci jsme měly mikrotenový sáček plný skořápek, které drtíme a dáváme do půdy, abychom dodali vápník. Sáček se pod váhou skořápek pomalu sesouval na stranu, až začaly skořápky postupně jedna po druhé vypadávat. Ty větší vydávaly zvuk klepání a ty málé, rozdrcené zvuk sypání omítky. Musím přiznat, že jsem se fákt bála. Když si něco nedokážu vysvětlit, tak na duchy věřím. Ale zatím se mi vše vysvětlit podařilo.
  Jinak na chalupě slyšíme každou chvíli někoho chodit a vzdychat a vrzat dveře. Ale máme na půdě kuny, netopýry, myši a další zvířenu. Ti dokáži vytvořit neuvěřitelné zvuky.

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:42:37
 10. avatar
  [177] Gedžitka [*]

  Petro doporučuju to ignorovat, pokud se bojíš, pořídit si třeba malýho psa a mít ho doma.

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:33:15
 11. avatar
  [176] vlcice [*]

  Jednou jsme seděli u táboráku a užívali si pozdně letního večera. Najednou jsem spatřila kousek v lese dvě svítící oči. Jakoby se na nás někdo díval a dokonce i mrkal. Všichni jsme se hrozně báli. Já jsem si ale řekla, že na to musím přijít, že to není možné. Klepala jsem se strachy, ale šla jsem za tím. Světýlka po pár krocích dostala zelenavý nádech a vůbec se nezvětšovala. Natáhla jsem před sebe ruku a po dalších pár krosích jsem zavadila o pavučinu ve které byly dvě světlušky, krásně vedle sebe, takže vytvářely iluzi očí. A čím to, že mrkaly? Když zafoukal vánek, tak se otočily k nám zády (světlem do lesa), takže to vypadalo, jako by zhasly. Vůbec jsem nečekala, že to budou světlušky, protože ty létají někdy v červnu a za teplých večerů. Ten večer bylo poměrně chladno a byl konec července.

  Je ale pravda, že ty svíčky, o kterých psala autorka mi vrtají hlavou.

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:18:48
 12. avatar
  [175] evusche [*]

  gavi: JO, přesně tak, strach usnout! Ale ono to časem vyšumělo samo, ani nevím jak. Naštěstí. Ale pro příště už vím, že zapálit svíčky a otevřít okna

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:18:14
 13. avatar
  [174] vlcice [*]

  Já na duchy nevěřím. Dřív jsem věřila, ale pak jsem se přesvědčila, že nejsou. Slyšela jsem už nejrůznější zvuky, viděla stíny, obrysy, postavy, světélkování....atd. na nejrůznějších místech. I když jsem se bála, nikdy jsem se nenechala odradit a snažila jsem se přijít věci na kloub. Třeba jsem šla rovnou za zvukem. Vždycky jsem se klepala strachy, ale nakonec jsem se musela smát, protože záhada byla velmi prostá. Zvuky způsobují nejčastěji kuny, netopýři, sovy, plši (nebo snad plchové?), ale i jiné zvířectvo. Dokaří věrně vytvořit iluzy chuze dospělého člověka, vrzání dveří...apod. I divocí ptáci se často naučí věrně napodobovat zvuky z vesnice a města (hlasy lidí, zvuky aut, kladiva, pumpy, dveří...atd.)
  Hra světla a stínu dokáže vytvořit dokonce i pohybující se postavu.
  Trocha fantazie, napjaté nervy a určité podmínky (ovzduší, pachy, výpary), dokáží způsobit občas člověku zajímavé představy nebo dokonce halucinace. Navíc tyto představy (respektive halucinace)se mohou přenést na další přítomné osoby, takže mají dvě různé osoby (i více) stejné vidiny (tohle není z mé hlavy, ale píše to Cimický v jedné ze svých knih, kde popisuje a vysvětluje dost podobnou záhadu jako zažívá autorka článku.

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:09:35
 14. avatar
  [171] Girasole [*]

  Petro, zkuste kontakt na www.wahlgrenis.wz.cz

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:08:35
 15. [168] Pavla_b [*]

  Teda, trochu mě z toho mrazí v zádech.... Já osobně žádný zážitek nemám, ale už jsem o hodně podobných věcech slyšela. Určitě bych se poradila s člověkem, který tomu rozumí....Sama bych se nepokoušela o komunikaci s tajemnem...

  superkarma: 0 13.01.2005, 15:05:25
 16. avatar
  [167] Avilka [*]

  Mám 3 kočky a zatiaľ sú v baráku( dom z roku 1920) spokojné. Jedna tam porodila (pod dcérinou posteľou) koťatá. Tak je to asi po tej to stránke OK.Ale keď som sama doma, tak Ramzes musí spať so mnou v spálni.Cítim sa lepšie.

  superkarma: 0 13.01.2005, 14:51:25
 17. [162] johanka [*]

  S tímto případem jsem se setkala již dvakrát. Není to nic vymyšleného, máte v domě ducha, který když Vás volá, potřebuje pomoc. Zkuste se obrátit na nějakého psychotronika nebo člověka, který dělá reiki. Ten jeho přítomnost pozná a zjistí také proč tam je a jak pokračovat dále.Chce to pevné nervy, ale pomůže to!

  superkarma: 0 13.01.2005, 14:26:00
 18. avatar
  [155] vifina [*]

  Mě se v životě nic takovýho nepřihodilo a doufám, že nepřihodí. Ale z vyprávění mojí mamky vím, že když usnula jednou u televize, tak se jí zdál sen o jejím bráchovi, že jel ve škodovce a za mostem naboural do stromu a potom slyšela jenom křik, tak se ze snu probudila a řekla to tátovi. Asi hodinu potom zvonila u nich moje babička, že měl Jirka autonehodu přesně na tom místě ve snu a zemřel v nemocnici v čekárně na vnitřní zranění, protože doktůrci měli ejchuchů!!!!!

  superkarma: 0 13.01.2005, 14:15:41
 19. [154] sala [*]

  violetta: Já bych je taky nechala, ale u našich známých šlo spíš o děti, které byly zvyklé se po půdě pohybovat, měly tam svá zákoutí, o měli strach, aby je kuny nekously nebo něco od nich nechytly.

  superkarma: 0 13.01.2005, 14:12:08
 20. [149] sala [*]

  JanaVi: Pušťte na půdě hlasitě radio a nechte ho hrát. Pokud to nějakou dobu vydržíte (možná to bude pár dní), tak se jich určitě zbavíte. Známým se to na chatě podařilo. Pustili rádio a po týdnu, když přijeli, byly kuny pryč. Budou hledat klidnější místo. Jinak na duchy věřim, i když jsem je ještě neviděla. Je to příjemný v tomto přetechnizovaném světě, nemyslíte?

  superkarma: 0 13.01.2005, 13:50:53
 21. avatar
  [148] Žábina [*]

  JaninaR: tý jo to je dobrý s tou kočkou...podle mě kočky jsou na to hrozně citlivé...loni v únoru mi zemřel tatínek, zemřel doma ve svém pokoji, kde s ním skoro každou noc spala našich ...tu noc kdy zemřel tam s ním spala taky...od té doby do toho pokoje nevkročila ....zkoušíme ji tam nalákat, nejde tam...vždy se zastaví na prahu, otočí a jde pryč...

  superkarma: 0 13.01.2005, 13:49:53
 22. avatar
  [147] JaninaR [*]

  Mě se stalo, že jsme seděli s rodiči a se setrou v kuchyni (sedíme kolem kulatého stolu a taťka sedí zády ke dveřím) normálně jsme jedli a najednou jsme všechny tři otočili hlavu ke dveřím, protože jsme měli pocit, že tam někdo šel. Řekli jsme to taťkovi a ten se šel podívat na chodbu, ale nic neviděl. Jindy zavrzala podlaha a nikde nikdo....ale to nejdivnější bylo, když jsem byla doma sama a v době u vchodových dveří strašně mňaukala naše kočka. Chtěla jsem na ní zavolat, ale v tu chvíli jsme slyšela jak jí někdo řekl: Co ty tady takhle mňaukáš" Já jsem na to automaticky odpověděla: "ona vždycky takhle mňauká, když slyší někoho za dveřmi"... ale pak jsem si uvědomila, že ten hlas, který promluvil na kočku vůbec neznám a v tom ke mě přiběhla úplně naježená...utíkala jsem ke dveřím, ale byli zamčený.....Do dneška nevím kdo to byl....ale nějak se mi to radši nechce ani zjišťovat

  superkarma: 0 13.01.2005, 13:35:51
 23. avatar
  [146] jiti [*]

  Irena1: mám podobnou zkušenost. Taky jsme s kamarádkou vyvolávali duchy pomocí stolečku a tužky. Brr, hodil po kamarádce krabici. to mi stačilo, už nikdy víc

  superkarma: 0 13.01.2005, 13:09:08
 24. avatar
  [139] Irena1 [*]

  http://www.zena-in.cz/auditoria/auditorium_osobni.asp?stranka=1&id=1018 Takže takhle?

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:34:23
 25. avatar
  [138] Wiki [*]

  je spatne ten odkaz tady, pridava se k nemu zavorka ze smajliku ;)

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:32:06
 26. avatar
  [135] Irena1 [*]

  Nicki: to je divné. Tak to nezkoušej přes odkaz, ale najdi si to v ostatních auditkách, je to v sekci Tajemno, magie...

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:24:25

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [134] Sama [*]

  Zaplať pánbů, že máme doma hodného ducha

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:20:33
 2. avatar
  [133] Wiki [*]

  gavi: zkousej to pokazde lokalizovat, casem by to melo jit. Ja to zkousela jen jednou a povedlo se, priste mi to treba taky nepujde ;)) jinak tahle cviceni jsou spolecna pro mnoho smeru - cetla jsem stejne postupy v ruznych ucenich, proto je povazuju za spravna, kdyz se na nich shodne tolik smeru :)

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:12:50
 3. avatar
  [132] Nicki [*]

  Irena1: Nevím, proč, ale nejde mi tam vstoupit.

  superkarma: 0 13.01.2005, 12:07:34
 4. [131] janina01 [*]

  Ahoj,má kamarádka má 3 děti.Viděly ducha,myslím,že to byl dědeček,který v bytě zemřel.Přišel se na ně podívat,děti utíkaly k mamince a říkaly,že u dveří stojí pán a bály se.Kamarádka ducha neviděla a požádala ho,aby odešel,že se bojí.Od té doby ho už děti neviděli.

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:57:44
 5. avatar
  [130] Irena1 [*]

  Tak KOLO je na svém místě, můžete vstoupit http://www.zena-in.cz/auditoria/auditorium_osobni.asp?stranka=1&id=1018<;sml53>

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:51:42
 6. avatar
  [129] gavi [*]

  Wiki: děkuji něco podobného jsem se naučila v joze a dělá mi to moc dobře a je fakt že mám pokoj ale nepoznám kdo mě vysává spíš že se to děje

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:50:33
 7. avatar
  [128] Wiki [*]

  gavi: nejdriv v klidu chvilku lezim (jde to i v sede) a odpocivam. Pak pomalu zacnu odpocitavat od 20 (nebo 50, jak kdy) k nule, pri tom si prestavuji ze pomalu klesam dolu. Kdyz dopocitam, zacnu s uvolnovanim postupne od spicek nohou, pres zadek a bricho, ruce, krk, oblicej...pokud mam pak pocit, ze to jeste nestaci, predstavuji si, ze se mne pomalu od spicek nohou zakryva mlha a dale mne uvolnuje. Pak si predstavim, ze jdu nekam dolu, treba v lese kolem potucku, ktery tece ze svahu, az dojdu na nejake krasne proslunene misto. Tam si lehnu nebo sednu do travy. predstavuji si, ze s kazdym vydechem ze mne odchazi negativni veci, ktere se ve slunicku rychle rozpousteji. Az vsechno negativni odejde, zacnu se nadechy plnit energii z onoho slunicka. Kdyz vim, ze budu delat stit, naberu te energie vic, v centru sveho tela z ni udelam koulicku, kterou roztocim - nejdrive pomalu, pak stale rychleji, az se "rozleti" a udela kolem mne zarivy obal, ten pak jakoby zpevnim a pritahnu skoro az na telo. Pak se daji provadet jeste ruzna cviceni, nebo se postupne jakoby "probudit". :))

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:44:42
 8. avatar
  [127] gavi [*]

  Wiki: jak to děláš to cvičení?

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:35:12
 9. avatar
  [126] Wiki [*]

  Gavi & Reneta: neco podobneho se mi taky stalo, kdyz jsem si sedla nebo lehla do postele, zacala jsem citit tlak za krkem a silene se mi roztocila hlava...trvalo to par dni a pak jsem si rekla, ze vyzkousim co jsem kdysi cvicila, udelala jsem si relaxacni cviceni a obranny stit kolem sebe. Ten jsem pravidelne obnovovala a prestalo to.. Pak za par dni jsem jela v tramvaji a zase se mi zacala hrozne tocit hlava, tak jsem zkusila jzistit, odkud to jde a miril praminek energie ode mne pryc nekam doleva dozadu, tak jsem se otocila a tam sedel soused, co bydlel nademnou v byte. Na rychlo jsem udelala stit - zrcadlovy, takze se to k nemu vratilo...na dalsi zastavce rychle vystoupil a od te doby jsem mela klid :)

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:32:51
 10. avatar
  [125] Nicki [*]

  Irena1: Děkuju, jen nevím, proč se mi tam dotaz objevil dvakrát. Určitě to obnov, tohle téma zajímá, koukám, hodně lidí.

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:32:20
 11. avatar
  [124] Nicki [*]

  Irena1: Co to je "Kolo osudu"?

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:31:32
 12. avatar
  [123] Irena1 [*]

  Nicki: auditko - povídaly jsme si tam o svých zážitcích, snech, předtuchách, věštění apod.

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:30:45
 13. avatar
  [122] Nicki [*]

  Irena1: Co to je "Kolo osudu"?

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:28:18
 14. avatar
  [121] gavi [*]

  Irena1: určitě

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:27:12
 15. [120] Anai [*]

  Moje babička sice zemřela v nemocnici a "přirozenou" smrtí, ale já vím, že se utrápila nad rodinnými poměry... . Když jsem se po její smrti přechodně se svou rodinou, manželem a malými dětmi přistěhovala do rodinného domu do jejího bytu, začaly se projevovat přesně ty výše popsané jevy! Ducha jsem sice neviděla, ale jsem přesvědčena, že to byla a je (bratři říkají, že k tomu dochází doposud)babička! Pak jsem žila po různých panelákových a nových bytech a až teď jsem "skončila" v bytě z 30. let. Jednu dobu tam taky "strašilo", pak jsem ducha "odvolala". Ono to totiž začlo (otevírání oken, manipulace s roletami, vypínání TV), když jsme se se synem jednou ducha pokoušeli přivolat (on se zajímá o parapsychologii a jeho snem je jí dokonce v zahraničí studovat). Tehdy s opravdu hýbala sklenička na stole.... No a pak jsem po asi 2 měsících prostě ducha poprosila, aby odešel a ono to fungovalo! Od té doby nic! Ztotožňuji se se všemi názory a radami zde uvedenými kromě těch, které na duchy nevěří! Také jsem do svých 30 nevěřila a pak už to nešlo, ty jevy a pohyby předmětů byly evidentní, občas docházelo i k určité "škodolibosti" ducha... Dále ta negativní energie. Před tímto bydlením jsem 6 neděl bydlela v garsonce, kterou jsem předtím pronajímala. Když jsem se tam pokoušela bydlet, nedalo se vůbec spát, bylo to strašné, zhubla jsem za týden asi 4 kg a hlavně mi hrozil mikrospánek na ulici, v práci... Jeden "znalec" mi řekl, že je to právě negativní energie, kterou způsobilo třeba to, že v bytě žili velmi nešťastní lidé (asi ano, v posledním roce to byli Ukrajinci) a že mám zapálit svíčky, pokoušet se meditovat a "zlé síly" poprosit, aby byt opustily. No, fungovalo to jen částečně, ale určitá veliká úleva, aspoň s tím spaním, tam byla! Jen jsem se v tom malém prostoru cítila stísněně a byt vyměnila za větší, ale "duchové" byli (nebo byly ) pryč!

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:27:09
 16. avatar
  [117] Irena1 [*]

  Sakryš, když to tak čtu, že bych zase obnovila Kolo osudu? Budete tam chodit a psát?

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:21:44
 17. avatar
  [116] Irena1 [*]

  Jo, někdo jste tu líčil, aby "nevyháněli" duchy amatérsky. S tím souhlasím. Jako puboši jsme kdysi ze srandy vyvolávali duchy, sranda to byla do té doby, než chtěl někdo po duchovi důkaz existence, v tu chvíli začly v lustru (ten byl uprostřed nad stolem, kde jsme šmejdili se skleničkou) praskat postupně žárovky. Samozřejmě už u té první jsme se lekli a uskočili...sklenička jela ještě pěkný kus sama po okraji kulatého stolu, než spadla dolů a rozbila se. Tu noc nikdo z nás nespal, jak jsme se báli. A hlavně od té doby jsme všichni hodně citliví na takovéhle věci, na různé věštící sny apod.

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:20:07
 18. avatar
  [115] gavi [*]

  Reneta: přesně toto mi řekla ta čarodejnice musely jsme to vyhnat nevím co to bylo za zlou sílu ale je klid . Taky mi řekla že jsem si ji mohla přinést z návštěvy hřbytova což je možné bylo to hned po dušičkách ale fakt nevím....

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:19:27
 19. avatar
  [112] Irena1 [*]

  Reneta: Když už líčíš ty upíry, je třeba říct, že to funguje i obráceně, já jsem ten typ, který energii většinou sálá - třeba můj má srdeční arytmii, je dost citlivý a říká, že když jsem v hodně dobrém rozpoložení, rozjásaná apod., tak ode mě dostane úplně pecku....

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:15:14
 20. avatar
  [111] sobina [*]

  Na duchy nevěřím, ale jak píšeš, že se ti rozvítí svíčky tak už
  tak jistá nejsem jestli jsou nebo ne. Ale každopádně bych zašla do nějakého kostela a poprosila pana faráře o trochu svěcené vody. To je tak nejrychlejší co můžeš udělat. A drž se!!!

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:13:43
 21. avatar
  [104] Wiki [*]

  brrr, z toho mrazi ;))) sezente si cloveka, ktery se tim zabyva a umi tyto prizraky kontaktovat - je treba zjistit, co po vas chce ;)) Zjistete si treba i historii domu, jestli tam nedoslo k nestastnemu umrti atp. ;)

  superkarma: 0 13.01.2005, 11:06:47
 22. avatar
  [97] Irena1 [*]

  Petra: ještě jsem chtěla poznamenat, že člověk duchy, chlad a podobné věci vnímá mnohem citlivěji, když je sám v nějaké nepohodě, stresu apod. Asi k nim pak má nějak blíž, mozek funguje trošku jinak, člověk je senzitivnější a ostražitější, než když je v naprosté pohodě. Třeba by vám prospělo zmizet někam na dovču, tam se uklidnit...

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:54:19
 23. avatar
  [96] Žábina [*]

  Sara*: č.41 - dotknout se tě nemůžou, ale poznáš to - máš takový zvláštní pocit a někdo uvádí, že když je přítomen duch, v místnosti se náhle citelně ochladí

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:50:24
 24. avatar
  [95] Žábina [*]

  Irena1: přesně to jsem si říkala ...

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:49:10
 25. avatar
  [92] gavi [*]

  Reneta: naprostý souhlas

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:44:59
 26. avatar
  [90] Irena1 [*]

  Tady asi taky řádí nějaký duch, když skoro všechno zdvojuje

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:41:56
 27. avatar
  [89] gavi [*]

  evusche: loni na podzim jsem si zažila podobné období - v noci jsem nemohla spát měla jsem nevysvětlitelný strach usnout a nebo být sama , pořád jsem měla pocit jako by mi za krkem seděla kočka takový tíživý tlak. Nevěděla jsem co mám dělat tak jsem vyhledala místní kartářku a čarodějnici.Poradila mi zapálit do každého rohu místnosti zapálit svíčku a otevřít okno takhle jsme to udělali v celém bytě a byl klid . Taky to bylo období kdy tělíčko ani dušička nestíhala ale at to bylo čímkoliv nikomu to nepřeji měla jsem pocit že se zblázním a jen díky svému muži jsem to zvládla.

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:32:15
 28. avatar
  [88] gavi [*]

  evusche: loni na podzim jsem si zažila podobné období - v noci jsem nemohla spát měla jsem nevysvětlitelný strach usnout a nebo být sama , pořád jsem měla pocit jako by mi za krkem seděla kočka takový tíživý tlak. Nevěděla jsem co mám dělat tak jsem vyhledala místní kartářku a čarodějnici.Poradila mi zapálit do každého rohu místnosti zapálit svíčku a otevřít okno takhle jsme to udělali v celém bytě a byl klid . Taky to bylo období kdy tělíčko ani dušička nestíhala ale at to bylo čímkoliv nikomu to nepřeji měla jsem pocit že se zblázním a jen díky svému muži jsem to zvládla.

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:31:15
 29. avatar
  [87] Irena1 [*]

  zašátrat v archivech a po sousedech, na jakém pozemku dům stojí, kdo ho obýval apod. Ducha se nebát, ale kamarádit se s ním. Sehnat nějakého psychotronika. Udělat očistnou kůru domku(třeba pomocí solných lamp), dá se udělat asi milion věcí, jenom jim musíš věřit...

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:27:30
 30. avatar
  [86] Susina [*]

  já tvrdím, že v novém bytě, ve kterém bydlíme rok a půl, máme poltrgeisty, kteří nám schovávaj věci. Nejdřív se ztratily kleštičky na nehty, jedna knížka, a můj lak na nehty. Kleštičky na nehty jsme našli cca před dvěma měsíci ve skříni!!!! prostě záhada. Další věci jsme nenašli dosud, nejspíš vzdělaný poltrgeist, který si chce dělat manikúru. Sousedka zespoda si mě jednou vzala stranou a říkala, že si máme nechat celý byt vysvětit, že tam bydlela zlá paní. No, zlá, já jsem jí znala odmalička a zlá mi teda nepřišla. Nicméně jsme si nic vykropit nedalil. Je fakt, že jednou jsem zahlédla mezi dveřma z obýváku na chodbu bílý stín...ale jen jednou, od té doby ne, tak třeba se mi to zdálo..
  ale možné je všechno...

  superkarma: 0 13.01.2005, 10:15:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme