Barnys

Na trhu existuje několik přírodních prostředků pro péči o močové ústrojí, ale málokterý se vyrovná účinkům kvalitních brusinkových preparátů. Tyto malé tmavě červené plody působí příznivě na organizmus v mnoha směrech - od silných antioxidačních a regeneračních vlastností až po ochranu vůči virovým onemocněním. Jejich hlavní význam je však spatřován v ochraně a působení na močové ústrojí.

Brusinky se uplatňují hlavně při akutních či chronických zánětech močových cest, ale i při prevenci, zánětech ledvin, inkontinenci či zánětech prostaty. Za tyto schopnosti vděčí obsahu účinných látek, jakými jsou antioxidanty, D – mannosa, kyselina hippurová a ellagiková, ale za ty nejúčinnější se považují proanthokyanidiny (PAC). Zmíněné látky vytvářejí ochranný film na stěnách močového měchýře a zabraňují přilnutí infekčních patogenů. Přínos představují především brusinkové extrakty, jejichž kvalita se měří podle obsahu PAC. To je také důvodem, proč tepelně zpracované nebo sušené brusinky, jsou méně účinné než brusinky čerstvé. Užívání doplňku stravy s vysokou koncentrací účinných látek - proanthokyanidinů PAC - v denní dávce se tak jeví jako ideální řešení.

BarnysV případě problému vedou naše kroky obvykle do nejbližší lékárny. V širokém spektru brusinkových preparátů se ale běžný člověk jen stěží orientuje, navíc když každý výrobce tvrdí, že ten jeho preparát je tím „nejsilnějším¨. Potíž je v tom, že mnohé z dostupných preparátů neobsahují dostatečné množství funkčních látek a to i přesto, že obsahují vysoké procento podílu brusinek. Řada klinických testů stanovila minimální potřebné množství PAC, které je účinné při urologických infekcích, na 36 mg PACBL-DMAC denně. Většina výrobců však informaci o obsahu PAC vůbec neuvádí. Chcete-li řešení Barnysskutečně funkční, důkladně zvažte svůj výběr a informujte se u svého lékárníka na obsah PAC v kapsli nebo v denní dávce. Lékárník by vám pak měl doporučit řadu výrobků z brusinek značky Barny´s, která nabízí komplexní řešení pro potíže s močovým ústrojím pro ženy, muže i pro děti a současně splňuje všechna potřebná kritéria kvality. Navíc jako jediná na trhu uvádí metody měření PAC ve svých produktech. Pro urgentní případy jsou vhodné kapsle Barny´s  SuperCranberry™ z kanadských brusinek s obsahem až 22,5 mg PACBL-DMAC = 125 mg PACEu. Pharm.  v jedné kapsli. Tím se stal až 3,5 krát silnější než ostatní výrobky na trhu. Má navíc prodloužený účinek díky rozdělení dávek na dvě denně a působí tak i během noci. Pro vleklé a chronické záněty se hodí naopak přípravek Barny´s Cran-Urin™ megaPAC brusinky - určený k dlouhodobé konzumaci. Kromě tabletové formy byla vyvinuta i velmi příjemná tekutá forma brusinkového přípravku - Barny´s Cran-Urin™ tekuté brusinky - bez obsahu cukru a umělých zahušťovadel. Mohou ho užívat děti, jejich mámy a je bezpečný i pro těhotné ženy.

Pro více informací navštivte stránky
www.kanadske-brusinky.cz.

Reklama