Chci být neviditelná, ať už to skončí, chci odsud pryč. Takové pocity mají občas všichni. Každý má někdy svůj „den blbec“ a nezáleží na tom, jestli je naše špatné rozpoložení odůvodněné nebo ne.

Prostě to jednou za čas přijde, nic se nedaří, co se může pokazit, se zaručeně pokazí a naše nálada je někde hluboko pod bodem mrazu.

Naštěstí se my dospělí umíme s těmito pocity vypořádat. Ať už tím, že si vyjedeme na výlet se svým přítelem, vyrazíme s nejlepší kamarádkou do baru, nebo se doma zachumláme do deky a u hezkého filmu se potají vypláčeme.

 Jenže děti, ty si s tím často rady nevědí. Jak má malé dítě pochopit, proč se mu jeho starší spolužáci posmívají a ubližují mu? Jak se má srovnat s tím, že se jeho rodiče neustále hádají?

Linka bezpečí

Naštěstí je tady Linka bezpečí. Ano, ta Linka bezpečí, kterou známe všichni, protože funguje už 16 let, ale jen málokdo ví, že je nucena shánět rok co rok peníze na to, aby mohla dalších 12 měsíců opět pomáhat těm, kdo ji potřebují. Spolu s jejími partnery, kteří ji soustavně a neúnavně podporují, má nyní možnost přispět každý z nás. Nemusíte nikam chodit, nic zařizovat, jen si doma 28. října večer zapněte první program České televize nebo Český rozhlas 2 – Praha.

Pobavte se u zajímavých hudebních vystoupení II. ročníku Benefičního koncertu Linky bezpečí v čele s  Ewou Farnou a jejími zajímavými hosty a pošlete dárcovskou SMS. Víc dělat nemusíte. Vaše zpráva umožní další fungování této pomocné ruky, která je nabízena všem dětem v těžké životní situaci.

Přispějte a pomozte. Člověk nikdy neví, co když jednou bude potřebovat podpořit i vaše dítě? Potom je tato pomoc k nezaplacení.

linka bezpeci

Reklama