Lákat k ochutnání nás tentokrát bude intenzivní pomerančová příchuť Orbitu Orange. Stejně jako všechny žvýkačky Orbit, i Orange snižuje riziko vzniku zubního kazu až o 40 %, a pomáhá tak chránit naše zuby.

 

Mezi spotřebiteli se ovocné příchutě těší velké oblibě. Vůně pomeranče osvěžuje, má antidepresivní účinky a celkově uklidňuje. Také žvýkání navozuje psychickou pohodu a odbourává stres. Orbit Orange je tedy správná „pohodová“ žvýkačka nabízená opět v oblíbené formě dražé. Doporučená cena nových žvýkaček je 10 Kč.

 

„Po úspěchu, který zaznamenala melounová žvýkačka, přicházíme na trh s další novou příchutí Orbit Orange. Pevně doufám, že i tato žvýkačka si najde své příznivce a rozšíří řadu oblíbených ovocných příchutí,“ řekla brand manažerka značky Orbit pro ČR, Klára Šajarová.

 

Pomeranče nám především v chladném období dodají dostatek vitamínu C, chrání nás před chřipkou a nachlazením, dokáží toho ale mnohem víc. Vitamín C zajistí duševní svěžest a vitalitu. Přítomen je také u mnoha chemických reakcí látkové přeměny. Mezi další účinky pomeranče patří podpora soustředění, posílení imunity, dodání energie a svěžesti.

 

Žvýkačky Orbit patří mezi doplňky dentální hygieny. Jejich žvýkáním po každém jídle snižujeme riziko zubního kazu až o 40 %. Sklovina má možnost získat zpět ztracené minerály a lépe se bránit vzniku zubního kazu. Při žvýkání žvýkaček Orbit podporujeme produkci slin a neutralizujeme kyselé prostředí v ústech. Tím vším chráníme své zuby proti zubnímu kazu. 

 

Reklama