Bulvár

Pomazánka z krabích tyčinek

Dalším hostem našeho on-line rozhovoru bude zpěvačka maďarského původu Ilona Csáková. Rozhovor proběhne ve středu 18. října v pravé poledne.
Dračice ze skupiny Laura a její tygři a úspěšná zpěvačka středního proudu pop music – to jsou dvě tváře Ilony Csákové. Už ve školních lavicích, kde měla nakreslit svou představu nebo sen, čím by chtěla být, nakreslila sama sebe na pódiu s mikrofonem v ruce. Hrála na kytaru, skládala si pro sebe písničky, účinkovala v souborech. Její pěvěcká kariéra začala v roce 1987 nabídkou Karla Šůchy na angažmá v tenkrát jedné z nejoblíbenějších kapel – Laura a její tygři. Bláhově si myslela, že tam bude zpívat své vlastní písničky. Svým osobitým hlasem, vystupováním a zjevem zapadla do přesné image kapely. Stala se z ní slavná zpěvačka a pro mladou generaci sexuální idol. V Lauře zpívala až do roku 1992, kdy odešla a osamostatnila se pro sólovou dráhu. Od té doby se drží v popředí české ženské pěvecké scény.
Vydala autobiografickou knihu, která se jmenuje Můj soukromý Řím – úplně všechno o mých mužích. Popisuje zde docela intimně, co jí který muž dal do života a kvůli kterému pod krátkou sukní nenosila kalhotky. Také se v knize přiznává k tomu, že muži v jejím životě byli vždy spjatí s její profesí.
Ať už to byli chlapíci v bílých kravatách a v černých brýlích z Laury, producent a skladatel Roman Štefl, majitel hudebního vydavatelství Monitor EMI Vladimír Kočandrle… Vždy se spekulovalo o tom, jestli je Ilona naivní dívenka zpívající pop, kterou nahoru vynášejí její partneři, nebo cílevědomá zpěvačka, která si stojí na vlastních nohou a své muže dokáže správně využít. Její rozchod s Vladimírem Kočandrlem propíral bulvár a konec vztahu údajně připisoval Ilonině touze po dítěti, která nepadla na úrodnou půdu.
Ať je to tak, nebo tak, Ilona Csáková je úspěšná. Vydává dobře se prodávající CD, získala různá hudební ocenění, zpívala jako předskokanka na koncertě Tiny Turner v Praze. Často mění své image – z tmavovlasé temperamentní Ilony se mávnutím proutku stává něžná blondýna, z postavy mírně při tělě štíhlá super postava s tvary pro mnohé muže lákavé. Podle posledních zpráv má údajně nějakou tajnou mladší lásku v Bratislavě. Ráda vaří, cestuje, řídí a miluje svého „yorkšíra“ Lucinku.

Zeptejte se svůdné Ilony – protože ona teď zrovna chce vypadat svůdně – na cokoliv. Odpoví vám ve středu v poledne. Rozhovor přinášejí Novinky.cz a Žena-in.cz. Ptát se můžete už teď!
   
17.10.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Ťapina — #5 to ne je Madarka

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:43:11
 2. avatar
  [6] Andula [*]

  Ona je taková... moc mi nesedí, ne že by byla nijaká, ale nemám ráda tenhle typ lidí.

  superkarma: 0 07.12.2003, 21:35:34
 3. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Ona je vážně maďarského původu? Já jsem myslela, že to je náhoda s tím jménem.

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 05.12.2003, 13:12:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme