Magie

Pomatené ženy hlásí chybu: Vidím nadpřirozeno!

Z racionálního hlediska je absolutně nepřipustitelná domněnka, že existuje něco jako záhrobí, život po životě, věštby, či dokonce magie. Někteří jedinci (zvláště pak ženy) této fantaskní blábolologii podlehly natolik, že ji vzaly jako životní styl: Pozor, může to být nebezpečné!

žena

Už jste se někdy ve svém životě setkala s nadpřirozenem? Pokud ano, pravděpodobně jste se pomátla na rozumu. Podle studií, které jsme na mezinárodní úrovni prováděli v rámci Šovinistického hnutí, podléhají domněnce, že existuje nadpřirozené dění, z 97,4 procent západní civilizace ženy. Pozor! Jde o značný rizikový faktor, který může mít nedozírné následky. Některé ženy jsou dle zjištění dokonce ochotny podlehnout vnímání nadpřirozených sil natolik, že je vezmou za svůj životní styl. Takový model je již definitivně ztracen a nelze jej opravit.

Výstraha určená mužům

Pánové, pokud váš model ženy začne verbálně či nonverbálně signalizovat některý z následujících chybových stavů, okamžitě zavolejte výrobci a zašlete svůj model ženy k opravě. Chyby jsou například tyto: Nošení obskurních talismanů, zvýšený zájem o horoskopy, vykládání Tarotu, zabývání se okultismem, deklamování: „Vidím nadpřirozené věci“... (Úplný výčet najdete již brz in internetových stránkách Šovinistického hnutí České republiky.)

Výstraha určená ženám

Milé dámy, pokud cítíte, že jsou nevysvětlitelné a tajemné věci mezi nebem a zemí, mějte se na pozoru - neponechte nic náhodě a svěřte se s touto domněnkou svému majiteli. Váš muž bude jistě vědět, jak se v takové situaci zachovat.

Co s definitivně poškozeným modelem?

Směrnice v tomto případě doposud vznikají, proto lze doposud pouze kvitovat následující doporučení:

Vzhledem k tomu, že okolo nadpřirozených jevů a schopností se nekontrolovatelně rozjel poměrně velký byznys, není nezbytně nutné takto porouchanou ženu reklamovat. Ekonomicky zdatnější muži mohou této poruchy využít k obohacení domácího rozpočtu. Připravte se ale na to, že stav se bude časem nadále zhoršovat.

Šovinistický koutek...

   
03.01.2011 - Záhady současnosti - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Kaylie [*]

  Hahaha, mně řekl manžel aspoň stokrát, že být středověk, dávno planu na hranici jasným plamenem.Sml52

  Vidíte, ještě se mi to může stát, ve Vatikánu už vymítají ďábly!Sml57

  Středověk nekončil, středověk trvá a co to cituji - nastupuje znovu, spirála dějin se otáčí....

  superkarma: 0 10.01.2011, 23:16:21
 2. avatar
  [2] Lukáš Čejka [*]

  97,4 procent - to je pochopitelne, kde neni rozum, nastupuje tmarstvi Sml57

  superkarma: 0 03.01.2011, 12:10:45
 3. avatar
  [1] Lady Rovena [*]

  "Co s definitivně poškozeným modelem?" Navrhuji vyměnit! Sml30 Podle svých zkušeností a výzkumů jsem zjistila, že opravit se to nedá Sml30

  Super článek Sml59 Šovinistické hnutí Sml59jejich stránky bych opravdu chtěla vidět a předsedou tohoto hnutí je určitě pan Josef Hausmann Sml30

  No mám trošku problém Sml16 mám teda ten výše zmíněný defekt, ale jak jsem zjistila, tak můj majitel (můj přítel) má také tento defekt Sml30  Co s tím? Sml30

  superkarma: 0 03.01.2011, 11:29:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme