Se začátkem školního roku je potřeba zajistit dítěti nejen více času na plnění školních povinností, ale také kvalitní odpočinek. Anatomický polštář Memosan Trio Junior značky Dormeo s nastavitelnou výškou podpory hlavy a výtažky z aloe vera pro odstranění napětí a stimulaci imunitního systému je ideální pro děti až do věku 10 let. Je vyroben z paměťové pěny a jeho anatomický tvar podporuje správné zarovnání páteře a tím i kvalitní spánek Vašeho potomka.

dormeo

Anatomický polštář Dormeo Memosan Trio Junior se skládá ze tří vrstev a dá se snadno uzpůsobit jak věku dítěte, tak jeho potřebám. Nabízí všechny výhody klasického anatomického polštáře: přizpůsobí se tvaru hlavy, krku a ramenou a podporuje správné držení těla. Polštář je vyrobený z oddělených vrstev, proto se dá snadno uzpůsobit potřebám a věku dítěte - jeho výšku můžete upravit podle toho, jak dítě roste, a odstraněním spodní vrstvy paměťové pěny získat tvrdší polštář, zatímco prohozením spodní a prostřední vrstvy pro změnu polštář měkký a poddajný.

dormeoVýšku polštáře lze regulovat odebráním či opětným přidáním spodní vrstvy pěny. Pořadí vrstev se navíc může libovolně měnit. Někdy stačí jen jedna vrstva, jindy jsou potřeba dvě až tři vrstvy pro lepší oporu. Pokud Vaše dítě spí rádo na břiše, je dobré odstranit prostřední vrstvu - poloha na břiše totiž vyžaduje nižší polštář, který netlačí hlavu do nepřirozené pozice. Děti, které spí na boku nebo na zádech, mohou mít všechny tři vrstvy, neboť spánek v těchto polohách vyžaduje vyšší oporu krku a hlavy. Memosan Trio se také přizpůsobí tvaru a váze dětské hlavy - a jakmile dítě vstane, vrátí se pěna do původní podoby.

Polštář Dormeo Memosan Trio má potah napuštěný výtažkem z aloe vera. Tato rostlina je známá svými léčivými účinky a blahodárným vlivem na lidský organizmus: stimuluje imunitní systém, má antibakteriální a antivirové účinky, zabraňuje růstu plísní, zmírňuje otoky po hmyzím kousnutí, chladí popáleniny, zklidňuje vysušenou pokožku a odřeniny. Navíc snižuje míru stresu, takže napomůže Vašemu dítěti se po náročném školním dni uvolnit a spokojeně usnout.

Polštář Memosan Trio Junior má velikost 25 x 40 cm a výšku 9 cm. Cena polštáře je 890 Kč.

Více na www.dormeo.cz

Dormeo je lídrem v prodeji vybavení ložnic ve střední a východní Evropě. Od svého vzniku v roce 2002 počet prodaných matrací přesáhl 1 milion. Kromě matrací Dormeo nabízí více než 100 nejrůznějších doplňků, které se prodávají ve více než 30 zemích celého světa.

Reklama