Bulvár

Polské džíny mi praskly na zadku

Děkujeme čtenářce s nickem kariéristka za příspěvek na téma Džíny. Jaké byly ty, na které se nezapomíná?

Moje první džíny.

Psal se rok 1977, bylo mi 15 let a maminka mi z lázní přivezla jako dárek moje první džíny - koupila je v Tuzexu za bony - stály tenkrát majlant - byly francouzské, do zvonu, z parádního materiálu - a malé. Takže jsem se do nich oblékala klasicky - v leže na posteli na zádech - dámy, vzpomínáte si? Určitě jsem nebyla sama. Nacpala jsem se do kalhot, vydechla, zapla zip, postavila se a stála jako prkno, protože se v nich nedalo skoro hnout - ale co by člověk neudělal pro krásu - byly to přece "original" džíny a všichni mi je záviděli.

Moje "polské" džíny

Psal se rok 1981, bylo mi 19 a maminka mi koupila džíny - koupila je v obchodě s konfekcí - nestály majlant - byly polské, vypadaly jako montérky a byly hnusné. Ale jiné jsem neměla, tak jsem je musela nosit - jednou takhle po ránu jsem si je oblékla, ohnula se a rup - praskly mi na zadku. Za chvíli jsem měla vyrazit na týdenní pobyt v Tatrách, takže jsem rychle přišila záplatu a vyrazila na Slovensko. Při výstupu na nějaký kámen mi praskly podruhé, zbytek výletu jsem strávila s "holým zadkem" - vzhledem k tomu, že po Tatrách se chodí ve štrůdlu jeden za druhým, měl ten za mnou občas "nádherný výhled".

karieristka

To je zvláštní, já jsem si vždycky myslela, že "socialistické" džíny byly věčné a nezničitelné

Máte také nějakou příhodu s džínami, milé ženy-in? Oblékaly jste je také v leže? Patinovaly jste je rejžákem ve vaně? Dělaly jste psí kusy, aby vaše džíny byly-in? Vzpomínáte na své první džíny? Jaké nosíte teď? Máte nějakou oblíbenou značku? Našla jste si džíny, které vám padnou jako ulité? Kolikatery džíny vlastníte?

Napište nám na dnenší téma na: redakce@zena-in.cz

Soutěž Obr.2

džíny2

Paloma Anderson

S.J.Parker

Madonna

 

   
04.10.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] nadenica [*]

    tak to u nás v maloměstě byly rifle k dostání až někdy kolem roku 1985!!!nemyslím Tuzex, ale v nákupní středisku!!!Sml59to bylo radosti, snad více, než když dorazily vložkySml22

    superkarma: 0 04.10.2010, 10:56:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme