Máte doma školáky? Možná jsou ještě na prázdninách,ale vy už pomalu začínáte přemýšlet, co jim pořídíte na sebe do školy. Pokud nepatříte mezi ty, kteří nechávají vše na poslední chvíli, bude vás tento článek možná hodit.

Čas letí jako splašený a polovina prázdnin je za námi. A rodiče už by se pomalu měli začít rozhlížet, v čem vyrazí jejich milované ratolesti v září do školních lavic.

Neděláme si iluze, že by vyměnily svoje oblíbené džíny a tenisky za „tesilky“ a polobotky. Ale přece jenom by to chtělo něco „svátečnějšího“. Chlapcům-školákům bude slušet károvaná košile, přes ni pulovr, pokud se ochladí. K takovému outfitu se perfektně hodí džíny s opraným efektem a tenisky.

Malé slečny to budou mít o něco jednodušší. Přece jenom jsou větší parádnice a chtějí vyniknout. Pokud jsou „kalhotové“, zřejmě sáhnou po legínách nebo úzkých džínách, které mohou pro změnu doplnit lehčím sáčkem nebo svetříkem na zapínání - kardiganem.

Pokud nepohrdnou sukněmi nebo šaty, můžou je naopak kombinovat s džínovou bundičkou. Na nohy balerínky nebo barevné tenisky.

Školní brašny už jsou pomalu na ústupu a vystřídaly je odlehčené batohy s pevnými zády.

Inspirujete se naší fotogalerií, kde najdete zajímavé outfity jak pro malé školáčky, tak pro náctileté.

FOTO: Oblečení: Takko, Esprit, batohy: Topgal

Reklama