Bulvár

Policisté zatkli Batmana

Novému Batmanovi nejspíš stoupla sláva do hlavy nebo prostě chtěl okusit i druhou stranu mince. Tedy tu zločineckou. Britský herec Christian Bale, hvězda nového ztvárnění Batmana s názvem Temný rytíř, byl v úterý podle britských médií zatčen v Londýně za údajné napadení. Po několikahodinovém výslechu na policejní stanici byl propuštěn na kauci.
 
Podle médií měl čtyřiatřicetiletý herec byl napadnout svou matku a sestru v jednom z londýnských hotelů. Ženy své obvinění sdělily policii. Bale před muže zákona předstoupil v úterý a byl na místě zatčen. K hádce mezi rodinnými příslušníky a následnému napadení obou žen prý došlo den před evropskou premiérou Temného rytíře v Londýně. Film se již za první víkend stal hitem v severoamerických kinech a trhal kasovní rekordy.

Právníci slavného herce již vydali tiskové prohlášení, v němž tvrdí, že Bale se ničeho nedopustil, na policii se dostavil dobrovolně a nebyl z ničeho obviněn.

Britská policie, která se obvykle vyjadřuje velmi rezervovaně v případě kauz prominentů, pouze potvrdila, že se "dnes ráno na základě předvolání dostavil na stanici ve středu metropole čtyřiatřicetiletý muž". Zatčen byl prý na základě obvinění z útoku.

   
23.07.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Vivian [*]

    To už je druhá "krimi zpráva", co dneska čtu a co se týká tohohle filmu. A vždycky je tam zmínka o tom, jaký je to trhák. Není to náhodou jen originelní promo?

    superkarma: 0 23.07.2008, 16:45:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme