Bulvár

Policie zakázala Tatu natáčet klip

Školácká chyba. Tak by se dala nazvat výzva, kterou minulý týden skupina Tatu adresovala mladým Angličankám. Ruské duo chtělo, aby v jejich novém videoklipu vystupovala hromada náctiletých dívek ve školních uniformách. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se Tatu nerozhodly svůj klip natočit přímo před britským Parlamentem.

Natáčet se začalo už v devět ráno na Westminsterském mostě a kromě ruských zpěvaček se dostavilo i 350 mladých fanynek v předepsaném úboru - školních uniformách. Jenže zrovna ve chvíli, kdy v protější budově probíhalo pravidelné zasedání britských zákonodárců. Pohoršení kolemjdoucí raději zavolali policii. "Natáčení bylo odsunuto do jiné části města. Nechceme dívkám z Tatu zakazovat natáčení jejich klipu, ale hlasitá hudba a ryk od jejich fanynek rušil schůzi Parlamentu," uvedla mluvčí londýnské policie pro internetový deník Ananova.

Filmování se tak přesunulo do středu Londýna. Fanynky, které na natáčení přišly, krok policie odsuzují. "Policie se chovala zaujatě. Strážníci asi nedokáží tolerovat, že Tatu jsou lesby," řekla šestnáctiletá obdivovatelka skupiny Montana Manningová.

"Tatuškám" už v Anglii asi odzvonilo. Dva koncerty, které skupina v Londýně v uplynulých dnech pořádala, skončily fiaskem: lístků se prodal pouhý tisíc. Manažer Tatu, Ivan Shapovalov, je z takového neúspěchu smutný. "Ale chápu, že je to pro to, že mají negativní publicitu. Myslím, že Angličané Tatu chtějí, ale bojí se to přiznat. Bojí se, protože dívky se chovají přesně opačně než jaká je britská tradice," řekl.  

   
13.05.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

  1. avatar
    [5] Léthé [*]

    Mě se Tatu líbí Mám jejich CD-čko,jejich muzika je rytmická,dobře se na ní tancuje a šlape doma na rotopedu ...a jestli jsou nebo nejsou lesbičky? To neřeším,jsou to hezké,mladé a něžné dívky a ráda se podívám i na jejich klipy

    superkarma: 0 13.05.2003, 19:46:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme