přivodilo pernou chvilku naší čtenářce s nickem SNÍŽEK. Tak strašnou, že se vám až tají dech, když čtete její příběh. Smrt dítěte je to njhorší, co může matku potkat

Bude to skoro tři a půl roku, měla jsem ranní směnu. Při odchodu do práce se se mnou syn několikrát loučil, posílala jsem ho spát a řekl, že to mi nemůže slíbit, nechápala jsem. V práci jsem byla rozhozená a bylo mi špatně, třásla jsem se a byla bledá, taky jsem nevěděla, co se děje.

Bylo mi hrozně, tak blbě jsem se psychicky nikdy necítila. Potom jsem měla pocit, jako že se mnou někdo je a těšila jsem se domů - až nezvykle moc. Když jsem docházela k domu, před naším stálo policejní auto a to už jsem měla strach jít domů. Čekal na mne mladší syn s policií a řekli mi, že našli mého syna už ráno, ale nechtěli mi volat do práce. Zeptala jsem se, jestli žije, řekli že bohužel ne a jestli mají zavolat doktora, jestli chci injekci. Zvládla jsem to sice bez léků, beztak by se na té situaci nic nezměnilo. Nikdo ale mého syna nenahradí. Letos na silvestra bychom oslavovali jeho třicáté narozeniny, takže pro mne silvestr nikdy nebude veselý.

Po synovi mi nic nezbylo, i jeho kocour Snížek se za rok po jeho smrti ztratil. Přesto život jde dál a nikomu bych nepomohla utápět se v žalu nebo skončit v blázinci. Snažím se být aktivní, pracovat a být mezi lidma, když jsem sama, tak to na mne doléhá.

Byl to nejsilnější a nejhnusnější zážitek v mém životě, ještě štěstí, že jsem syna nenašla já, ani jsem ho nemusela identifikovat, to bych asi nezvládla.

Taky byl náš Ondřej ohleduplný že se zabil v přírodě venku a ne přímo doma. Mrzí mne že jsem tomu nedokázala zabránit, je ho škoda. S ním jsem si nejvíc rozuměla, povahou i podobou byl jako já.

SNÍŽEK

Milá SNÍŽEK, je mi to moc líto, ale stejně mě napadá otázka. Vůbec jste netušili, že se s jeho dušičkou může něco dít? Co ho tak trápilo, že si sáhl na život?

Text nebyl redakčně upraven

Po takovém příběhu je těžké klást otázku: Jaká byla vaše nejpernější chvilka v životě, milé ženy-in? Doufám, že vás nepotkalo nic tak strašného jako čtenářku SNÍŽEK. Vzpomínáte na nějakou chvíli v životě, kterou byste nechtěla už zažít? Dokážete se na ni podívat s odstupem, nebo vás stále bolí?

Napište nám na dnešní téma „Perná chvilka mého života“.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama