Domácnost

Polepšovna mazlíčků: Riki

Polepšovna mazlíčků

Před třemi lety si Poláčkovi přivezli z útulku dvouměsíční štěně německého špice. Manželé jsou v důchodu a žijí se psem v činžáku na pražském Smíchově. Zhruba před rokem je začalo trápit několik problémů. Stačí sebemenší zvukový podnět, a Riki štěká na celý dům jako pominutý. Při procházkách v parku útočí na narkomany, bezdomovce a policisty. Největší muka s ním ale zažívají v tramvaji, v níž neustále kňučí, ňafá a vyje. Kvůli němu nebyli majitelé už téměř rok u vnoučat v Kobylisích. Podaří se odbornici na problémové chování zvířat doktorce Haně Žertové najít způsob, jak jejich problémy vyřešit?

Pokračování reality show s problémovými domácími zvířaty a jejich majiteli Polepšovna mazlíčků vysílá televize Nova v sobotu 19. září 2009 od 17.15 hodin.

V průběhu dnešního dne vyjde v magazínu Žena-in.cz novinka, ve které najdete odpovědi na otázky k druhé epizodě: Eliška. Pokud budete mít nějaké další otázky, můžete je napsat do diskuze pod touto novinkou, anebo na mail: jakub.koci@zena-in.cz. My je potom položíme paní doktorce Žertové.

Více o seriálu

Hanka ŽertováKaždý díl seriálu zachycuje tři týdny života, během nichž zvěrolékařka Hana Žertová, přední odbornice na problémové chování psů a koček, naučí chovatele porozumět řeči zvířat a pomůže mu disharmonický vztah s jeho mazlíčkem napravit. V Polepšovně mazlíčků se v první řadě polepšují páníčkové. „Největší radost mám, když řeším případy týraných či opuštěných zvířat s deformovaným chováním, kterých se ujali dobří lidé, a společně se nám daří po krůčcích učit je „normálně" žít, hrát si, vychutnávat si dosud nepoznané pohodlí a vlídné zacházení a oplácet je příchylností a snahou se zavděčit," říká droktorka Žertová.

 • Utekl vám některý díl? Přehrajte si ho na internetových stránkách seriálu: www.mazlicci.nova.cz

Hanka Žertová radí

Sledujete tento seriál? Máte ve svém okolí problémového domácího mazlíčka? Líbí se vám rady doktorky Žertové?

   
18.09.2009 - Zvířátka - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [7] vodfon, kolie [*]

  Tak to máte pravdu!!!!

  superkarma: 0 19.12.2009, 22:44:59
 2. avatar
  [6] Alfová [*]

  nemám v okolí problémové psy, jen problémové páníčky Sml24

  BTW: tenhle pořad je slabota v porovnání s podobným z UK

  superkarma: 0 18.09.2009, 19:17:15
 3. avatar
  [5] peknaholka [*]

  Mně fenka taky vyje v metru, ale jen před poslední stanicí, kdy ví že budem vystupovat, ovšem lidi čumí a kroutí hlavou...ona má prostě "pavlův reflex". Ale přeci kvůli tomu nepřestanem jezdit MHD!?

  superkarma: 0 18.09.2009, 14:46:20
 4. avatar
  [4] Zluta [*]

  Žábina — #1 Sml67

  A ono se nesmí do tramvaje, když pes ňafá, vyje a kňučí? To slyším prvně. Kolikrát je ve veřejných prostředcích větší kravál od pubošů a mládeže,že jeden neslyší, o malých dětech ani nemluvě a taky je nikdo za to nevyhodí z tramvaje, že zrovna pláčou a mají třeba hlad Sml28

  superkarma: 0 18.09.2009, 13:24:51
 5. [3] laskisssek [*]

  a proč vnoučata nepřijedou za nima? Sml80 že by pes na ně taky štěkal?? Sml57

  superkarma: 0 18.09.2009, 12:21:34
 6. [2] Rikina [*]

  Žábina — #1 Asi když ho nechají doma, tak "štěká na celý dům jako pominutý". Což jistě nedělá radost ostatním nájemníkům. Divné je, že toho psa mají už tři roky, a šňafe až teď, dřív ne. Něco se zřejmě dost podstatně změnilo. Něco, proč se ten pes cítí povolán čelit ohrožení, a za ohrožení zjevně považuje skoro všechno. Sml80 Nouzově by se mohli střídat - jeden zůstane doma se psem, a druhý jede za vnoučaty. Ale není to řešení na pořád.

  superkarma: 0 18.09.2009, 11:57:18
 7. avatar
  [1] Žábina [*]

  no myslím že tady by potřebovali k psychologovi spíš majitelů, nejet za vnoučaty jen kvůli tomu, že jim pes vyje v tramvaji, to mi přijde dost na hlavu Sml57

  pes se taky může nechat o samotě doma, pár hodin to jistě vydrží..jak to asi dělají ostatní lidé, co mají psa a považte, ještě ke všemu chodí do práce? Sml57

  1. na komentář reaguje Rikina — #2
  2. na komentář reaguje Zluta — #4
  superkarma: 0 18.09.2009, 11:33:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme