Domácnost

Polepšovna mazlíčků: Hugo, Bubu a Rudinka

Hugo

Hladkosrstý foxteriér Hugo žije ve Světlé pod Ještědem se dvěma dalšími psíky - hladkosrstým foxteriérem Bubu a nalezencem Rudinkou. Jeho majitelé, manželé Beranovi, mají paraglidingovou školu a Hugo jim jejich podnikání značně komplikuje. Snaží se totiž jejich klienty na padácích při startu ulovit a zakousnout, při přistání už se spokojí jen s tím, že je otravuje a štěká. Jak vyřeší odbornice na problémové chování zvířat Hanka Žertová tento problém? Její rady, postup i výsledky Hugovy převýchovy uvidíte ve čtvrtém dílu pořadu pro milovníky zvířat Polepšovna mazlíčků, který vysílá televize Nova v sobotu 26. září 2009 od 17.15 hodin.

Pod touto novinkou můžete pokládat otázky paní doktorce, anebo je posílat na e-mail:jakub.koci@zena-in.cz. My je Hance Žertové předáme a uveřejníme v samostatném článku.

Více o Polepšovně mazlíčků

Hanka ŽertováKaždý díl seriálu zachycuje tři týdny života, během nichž zvěrolékařka Hana Žertová, přední odbornice na problémové chování psů a koček, naučí chovatele porozumět řeči zvířat a pomůže mu disharmonický vztah s jeho mazlíčkem napravit. V Polepšovně mazlíčků se v první řadě polepšují páníčkové. „Největší radost mám, když řeším případy týraných či opuštěných zvířat s deformovaným chováním, kterých se ujali dobří lidé, a společně se nám daří po krůčcích učit je „normálně“ žít, hrát si, vychutnávat si dosud nepoznané pohodlí a vlídné zacházení a oplácet je příchylností a snahou se zavděčit,“ říká doktorka Žertová.

Souhlasíte s radami paní doktorky Žertové? Jaký je váš názor na tento díl?

   
25.09.2009 - Zvířátka - autor: Jákob Dé Kočí

Komentáře:

 1. [3] molinka [*]

  jastura — #1  přesně tenhle případ se řešil v minulém díle u Rikyho Sml16

  superkarma: 0 25.09.2009, 17:41:41
 2. [2] jastura [*]

  omlouvám se: útulkoví

  superkarma: 0 25.09.2009, 14:50:29
 3. [1] jastura [*]

  Dobrý den, mám asi roční fenku, kříženec a asi 6-letého pejska - kříženec, oba útulkový. Jsou hodní, ale někdo zazvoní nebo přijde návštěva a jsou jak blázni. Skáčou po návštěvě a děsně štěkají. Musím nahnat návštěvu do bytu, ať nerušíme celý dům. Můžu je to nějak odnaučit?

  1. na komentář reaguje molinka — #3
  superkarma: 0 25.09.2009, 14:49:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme