V polední pauze tentokrát nesedíme na našem redakčním dvorku, ale jsme přilepeny na PC monitoru a prohlížíme si „zprávu dne“. Martin Maxa si nechal napíchat botox! Ano, tak na tuhle zprávu jsme čekaly, bez ní nemůžeme být. :)

Zpěváka Martina Maxu jsem ani nemusela, ani musela. Byl mi sympatický svým původním povoláním tělocvikáře, a ani se mi nezdálo, že by zpíval až tak špatně. Ovšem proč do sebe píchá botox, to netuším.

Dana Haklová, ta to vytušila ještě předtím, než si přečetla tiskovou zprávu: „Přece aby se nepotil.“
Klárka Wimmerová rázně prohlásila, že by měl místo do botoxu investovat raději do hodin zpěvu.
Lucka Paličková tyto „ženské procedury“ u chlapa nechápe.

No a já (Saša) si myslím, že se chce asi vrátit k původnímu povolání tělocvikáře, a u kliků a dřepů se nechce tolik zapotit.

maxa

maxadva

A co na to vy?
Znáte podobný případ, kdy si muž nechá píchat do podpaží botox?
Ocenila byste to třeba u toho svého? Nebo byste si naopak poklepala na čelo?

Zpěvák Martin Maxa se při svých vystoupeních snaží vypadat skvěle. Rozhodl se proto podstoupit aplikaci botulotoxinu na klinice YES VISAGE, aby zabránil nadměrnému pocení a vyvaroval se mokrým skvrnám na košili. Aplikace botulotoxinu na odstranění nežádoucího pocení je aktuálně nejefektivnější řešení. V poslední době se tato aplikace stala hitem nejenom mezi ženami. I muži se chtějí vyvarovat trapné situaci, kdy si vysvléknou sako a na košili budou mít mokré skvrny od potu. Ostatně to potvrdil i Martin Maxa: „Na zákrok jsem nešel kvůli tomu, abych se nepotil při sportu, ale hodně energie vydávám na pódiu a občas jsem se převlékal i během koncertu. To už teď nemusím vůbec řešit, takže jsem opravdu spokojen. Navíc jsem si pěkně poklábosil s paní doktorkou. Když mi prozradila, co všechno v YES VISAGE umí, lezly mi oči z důlků...“ směje se zpěvák. Navíc se jedná o ambulantní zákrok, který je otázkou několika minut, po aplikaci je tak možné hned odejít domů a běžně fungovat.

Tisková zpráva

Reklama