V redakci máme svorně zapnuté rádio s jistou veřejnoprávní stanicí. Tak nějak tiše jsme se na tom dohodly. Ale jinak máme samozřejmě každá svůj vlastní hudební styl.

Klára Wimmerová – zástupkyně šéfredaktora

Nemám nijak vyhraněný styl. Poslouchám všechno, co je melodické. Může to být vážná hudba, může to být pop, rock, ale nemám ráda příliš tvrdou hudbu bez zřetelné melodické linky, nesnáším, když z hudby čiší agrese. Oblíbené kapely: Depeche Mode, Priessnitz.

Dana Haklová – redaktorka

Nejraději poslouchám klasiku, operu. Například Toscu nebo Rusalku bych dokázala poslouchat pořád dokola. Kromě toho se mi líbí také rocková hudba, mými největšími miláčky jsou Pink Floyd. Na ty nedám dopustit.

Lucka Paličková – redaktorka

Já mám nejraději český folk. Ráda poslouchám Jarka Nohavicu, Čechomor, poslechnu si i kapelu Kryštof nebo Tomáše Kluse.

Saša Stušková – redaktorka

Miluju rock ve všech jeho podobách, ale nejvíc hard rock. Naprostý top jsou pro mě rockové balady. Z českých kapel se mně nelíbí nikdo, zahraničních mám desítky. Vedou Iron Maiden, které dokážu poslouchat pořád dokola.

Tak to vidíte, každá jsem stylově úplně jinde. Nezbývá než zapnout rádio a poslouchat mluvené slovo. Na tom se shodneme všechny. :)

Téma dnešního dne: Hudba, která mě provází životem

  • Máte nějaký oblíbený hudební žánr?
  • Provází vás od samého dětství, nebo se váš hudební styl s věkem mění?
  • Posloucháte rock, country, lidovku, vážnou hudbu, jazz, soul, techno, pop či dechovku?

Je mnoho hudebních směrů, co se líbí jedné, nemusí se líbit druhé

Napište nám o tom svém na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek čeká pěkný dárek: značková taška Estée Lauder, hodící se pro dny sváteční i páteční – na koncerty i na poslech hudby.

taskael

Reklama