Podzim je v plném proudu, dny se krátí a před námi je velký předvánoční úklid. Pokud si zvolíte ty správné pomocníky, ušetříte si nejen spoustu námahy, ale také času. Společnost Henkel ČR nabízí praktické a osvědčené přípravky, které si poradí s nejrůznějšími druhy nečistot. Péči o koupelnu, stejně jako o WC můžete svěřit napříkladčisticím prostředkům Bref.O dokonalý lesk oken, ale i dalších více než 25 různých povrchů sepostarají přípravky Clin a čisté nádobí zajistí prostředky do myček nádobí Somatnebo přípravky pro ruční mytí nádobíPur.

Čistý obývák a kuchyň je dobrý začátek

ClinPři úklidu postupujte systematicky z jedné místnosti do druhé. Začít můžete třeba v obýváku a plynule přejít do kuchyně. Skvělých pomocníkem v obou místnostech vám bude Clin Multi-Shine.Ten přináší dokonalý lesk pro více než 25 různých povrchů.Počínaje sklem či plasty a konče ocelí, nebo dokonce kůží. Díky speciální receptuře jej lze používat i na choulostivé povrchy, jako je televizní obrazovka, stereo souprava. V kuchyni se například postará o pracovní desku z přírodního dřeva či mramoru, stejně jako kuchyňské skříňky včetně jejich úchytek. Výsledkem bude zářivě lesklý povrch beze šmouh.

Hygienicky čistá koupelna a toaleta

BrefV umyvadlech, vanách a WC mísách často bojujeme s odstraněním vodního kamene. S tímto problémem si hravě poradí Bref Koupelna, který nejen účinně odstraňuje vodní kámen a skvrny od vody, ale navíc zanechává v koupelně oslnivý lesk. Navíc při pravidelném používání předchází usazování vodního kamene a tvorbě vodních skvrn. Pro odolné nečistoty jako je například rez nebo zbytky mýdla zvolte Bref Power čističs extra účinnou a unikátní recepturou. Drhnutí WC mísy není příjemná činnost, ale pokud chcete mít toaletu čistou, nevyhnete se jí. Skvělým tipem pro její vyčištění je Bref 6x Effect Total Protection, který přináší účinnost v boji proti vodnímu kameni, odstraní rez, likviduje nečistoty, dezinfikuje, dodá svěžest a vůni oceánu. To vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Navíc nová technologie na bázi polymerů vytváří uvnitř WC mísy ochrannou vrstvu, která následně chrání povrch před ulpěním všech nečistot. Pomyslnou tečku za úklidem toalety udělá Bref Duo Stick Fresh Flower, první bezkošíčkový nalepovací Bref WC blok s dvojitým efektem, díky kterému bude WC hygienicky čisté a svěží při každém spláchnutí, bez jakýchkoli starostí. Clin Anti Fog je účinným pomocníkem v boji se zamlženými okny, skly nebo zrcadly a tudíž má v péči o koupelnu také své místo.

Dokonalý lesk oken, rámů i parapetů

Clin

Samostatnou kapitolou každého většího úklidu je mytí oken. Nejprve sundejte záclony a vyperte je při teplotě 30˚C. Pověste je ještě vlhké a pokud možno až po úklidu v dané místnosti.Clin Fruit Vinegars jedinečnou vůní ovocného octa s výkonným rozprašovačem disponuje čisticí silou, díky níž dosáhnete lesku bez jediné šmouhy bez únavných hodin práce. Stačí jen zvolit aplikaci spreje či pěny a nastříkat přípravek na sklo a poté jednoduše setřít hadříkem do dokonalého lesku. Snazší už to být nemůže.Clin na okna a rámynásledně perfektně odstraní nečistoty z rámů a okenních parapetů a jediným lehkým setřením bez dodatečného leštění vrátí všemu oslnivý lesk beze šmouh.

Čisté nádobí raz dva

SomatAutomatická myčka nádobí je pro každou hospodyni neocenitelným pomocníkem. Pro dosažení perfektního výsledku a odstranění připálených skvrn však bylo občas nutné nádobí předem umýt nebo nechat alespoň odmočit. To je nyní ale již minulost.TabletySomat Goldjsou obohaceny o novou, vylepšenou recepturu s účinným aktivátorem odmáčení. K jeho aktivaci dochází okamžitě, naruší tvrdý povrch krusty a proniká hluboko i do velmi odolných skvrn. Nádobí tak bude perfektně čisté bez ohledu na to, jak odolné jsou skvrny. Pro příznivce ručního mytí nádobí je pak ideálním pomocníkem v boji s horou špinavého nádobíPur 3Action Power Gel.Ten v sobě spojuje silný mycí účinek, schopnost odstranit nepříjemný zápach a extra bohatou pěnu, která na houbičce vydrží déle a efektivně rozpouští mastnotu a odolné připálené nečistoty. Veškeré nádobí a příbory bude opět zářit čistotou a dokonale se lesknout. K dispozici ve třech variantách - Lemon s osvěžující vůní citrónu, Apple s vůní jablek a Herbs&Mint s příjemnou vůni středomořských bylinek.

Všechny výše zmíněné přípravky jsou k dostání v maloobchodní síti. Jejich doporučené maloobchodní ceny jsou:

  • Clin Multi-Shine (500 ml) - 49,90 Kč

  • Bref Koupelna (500 ml) – 79,90 Kč

  • Bref Power čistič (500 ml) – 79,90 Kč

  • Bref 6x Effect Total Protection (750 ml) – 69,90 Kč

  • Bref Duo Stick Fresh Flower - 49,90 Kč (3 ks) a 69,90 Kč (6 ks)

  • Clin Anti Fog (500 ml) – 49,90 Kč

  • Clin Fruit Vinegar (500 ml) – 49,90 Kč

  • Clin okna a rámy (500 ml) – 49,90 Kč

  • Somat Gold - M balení (24 tablet) za 199 Kč, XL balení (48 tablet) za 359,90 Kč a Mega Pack (72 tablet) za 499,90 Kč.

  • Pur - 28,90 Kč (450 ml), 49,90 Kč (900 ml) a 69,90 Kč (1 350 ml)

Reklama