Další příspěvek na téma džíny, přišel od čtenářky s nickem monkee. Děkujeme

Vážení a milí. Krásné téma džíny... Tak ty úplně první - nezapomenutelné - byly SuperRifle z Tuzexu (55 bonů přesně). To bylo na střední, bony sehnala máti a na škole jsem NEBYLA poslední mezi spolužačkami. Další na vysoké škole už jsem si sehnala sama, měly široké nohavice a byly daleko víc sexy :o). A taky jsem se do nich soukala vleže.

Pak už to šlo jak na běžícím pásu: manžestrové, s bílými lampasy, předpírané, ke čtyřicátinám jsem konečně koupila rifle, na které jsem už vůbec nemusela sáhnout (v pase akorát, délka na mě, prcka, taky akorát). Jediné, čemu jsem se úmyslně vyhnula, byly právě „plísňáky“.

Obnošené, pokud se na mně nerozpadly, přešily se na kraťasy různých délek.

Momentálně mám nejradši (a proto se vždycky těším na léto) středně modré v délce capri, k těm se to kombinuje :-))

A ještě bych s úctou vzpomněla na riflové šaty rovného střihu, koupené na vyhlášené ostravské burze. Vpředu měly vyšitou hlavu dámy z poloanfasu a taky se za mnou leckdo otočil. Poláci měli tehdy jiné možnosti a dokázali nabízet zajímavé kousky.

Když se dívám v dopravních prostředcích, jak se dnes oblékají starší lidé, začínají mě fascinovat bělovlasí sedmdesátníci s objemem 100 v pase v džínách. Ale máme my šanci dopadnout jinak???

monkee

Máme, ale kdo ví, jestli se na nás zralé ženy nedívají mladí stejně, jako vy na ty sedmdesátníky

Co si o tom myslíte? Nosíte džíny i když vám není -cet? Myslíte si, že věk je rozhodující? Nebo spíš postava? Napište nám na dnešní téma.

redakce@zena-in.cz

Reklama