.

Pokud ještě nemáte vánoční dárky pro všechny, máme pro Vás tip!

Dárky

Pokud ještě nemáte vánoční dárky pro všechny, máme pro Vás tip!

Champagne tradiční rodinné značky založené roku 1822, které je nyní řízeno 5. generací vinařů. Růžové champagne - první ročník toho vína se datuje do roku 1976.

Champagne Bauget - Jouette brut - Rosé + šátek

Champagne BaugetŠpičkové růžové víno vzniklé kombinací nejlepšího červeného vína z odrůdy Pinot Noir. Velmi ovocné, elegantní, svěží a „dámské“ champagne temně růžové barvy. Vůně červeného bobulového ovoce, jahody a ovocné sladkosti. 

Špičkové růžové víno vzniklé kombinací nejlepšího červeného vína z odrůdy Pinot Noir. Velmi ovocné, elegantní, svěží a „dámské“ champagne temně růžové barvy. Vůně červeného bobulového ovoce, jahody a ovocné sladkosti.  V chuti jsou na druhou stranu patrné tóny malin a červeného rybízu

Lahev pravého šampaňského doplňuje v dárkovém balení originální hedvábný šátek v designu korespondujícím s květinovými motivy etikety vína. Tak jako tradiční metody výroby šampaňského, je i tento hedvábný šátek výsledkem klasické rukodělné kusové výroby. 

  • Cena 1.490,00 Kč

Champagne Bauget - Jouette brut - Carte blanche + kravata

Champagne BaugetBrut - Carte blanche disponuje jasnou, zlatavě-slámovou barvou s krásným perlením. Aroma ovocné svěžesti (jablka, greppy) spolu s tóny žlutého ovoce (mirabelky) a náznakem očechovosti v pozadí. V chuti kulaté a plné, kombinující živost, nervozitu a sílu. Projevují se ovocné tóny z chutě, které nás postupně přivádějí až k medovým tónům v závěru doplněnému náznakem kandovaného ovoce. Stále však za přítomnosti svěžesti.

Lahev pravého šampaňského doplňuje v dárkovém balení originální hedvábná kravata v moderním designu s tóny jiskrných bublinek. Tak jako tradiční metody výroby šampaňského, je i tato hedvábná kravata výsledkem klasické rukodělné kusové výroby, kdy každý kus je originálem.

  • Cena: 1 490,00 Kč s DPH

Cremant d´Alsace Rosé - 100% Pinot Noir + šátek

Champagne BaugetŠpičkový růžový cremant (sekt) z  Alsaska z odrůdy Pinot Noir.

Typ vína rosé z odůrdy Pinot Noir (krátká macerace). Šťavnaté ovocné, sytě růžové šumivé víno. Tóny jahod, malin, čerstvého ovoce.      

Součástí dárkového balení je originální hedvábný šátek ručně vyrobený na motivy designu tohoto výborného alsaského cremantu. Každý jeden kus je tedy zároveň originálem !

  • Cena: 790,00 Kč

Lze zakoupit na: www.medoc-vino.cz

   
16.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme