Již tisíce let příroda nabízí lidem své bohatství a blahodárné účinky. Člověk nalezl v přírodě to, co potřeboval ke zdravé výživě svého organizmu.

 

V dnešní moderní době se čím dál více vzdalujeme od přírody, a to se týká i kosmetických přípravků. V mnohých jsou obsaženy látky, které v přírodě nenaleznete a které byly uměle vytvořeny v chemických laboratořích.

Nyní ale máme šanci vrátit se k přírodě a dopřát své pokožce čistě přírodní BIO kosmetiku, která obsahuje pouze rostlinné a přírodní ingredience.

Na český trh totiž přichází Laboratoř Sanoflore se svými biokosmetickými přípravky, esenciálními oleji bio a bylinnými čaji bio s blahodárnými účinky.

 

Přípravky Sanoflore pochází z výjimečného kraje bohatého na aromatické rostliny volně rostoucí v přírodě. Již více než 20 let Laboratoř Sanoflore v národním parku Vercors ve Francii kultivuje přírodu v souladu s pravidly ekologického zemědělství a ovlivňuje kvalitu všech přípravků Sanoflore ve všech etapách jejich výroby: Pěstuje a destiluje aromatické byliny, ze kterých pak vytváří biokosmetické přípravky, esenciální oleje bio a bylinné čaje bio s blahodárnými účinky

 

Laboratoř Sanoflore pomáhá lidem pečovat o pokožku tím, že jim nabízí přípravky s koncentrovanými přírodními účinky. Rostlinné aktivní látky BIO, které byly vybrány Laboratoří Sanoflore, mohou navrátit pleti rovnováhu. Esenciální oleje, květové vody, rostlinné oleje a další rostlinné výtažky jsou známé pro své blahodárné přírodní účinky.

Kůže tyto přírodní složky ochotně přijímá, aby byla ještě krásnější a zdravější.

 

Všechny ingredience použité ve složení přípravků Sanoflore jsou vybrány vzhledem ke svým blahodárným účinkům na pokožku.

Například vodu nahrazuje květovými vodami BIO, které získává destilací ze svých aromatických bylin přírodně bohatých na rostlinné extrakty.

 

Rostlinné oleje BIO dávají přípravkům bohatou texturu, navíc pleť zvláčňují, vyživují a chrání. Každý esenciální olej je složen z tisíců úzce spjatých aktivních molekul, které dávají oleji specifické vlastnosti: čisticí, detoxikační, energizující, regenerační…

Tento rostlinný koncentrát působí přímo na kůži, která si z něj bere maximum pozitivních účinků. Proto tvoří esenciální olej stěžejní součást biokosmetiky Sanoflore.

Laboratoře Sanoflore nabízí opravdu širokou škálu výrobků, od biokosmetiky, přes esenciální oleje až po bylinné čaje. Nyní si představme alespoň zlomek biokosmetiky Sanoflore pečující o naši pokožku. S dalšími výrobky se můžete seznámit na stránkách www.sanoflore.cz

 

Hydratační rostlinný denní krém, 40 ml, 560 Kč - posilující péče pro normální až suchou pleť

Lipový med bio a esenciální olej z Neroli

Tento vláčný krém hydratuje a zklidňuje pleť, navrací jí hebkost a zářivý vzhled a preventivně působí proti stárnutí kůže.

  

  

Esenciální krém proti stárnutí pleti, 30 ml, 690 Kč regenerace pleti

Extrakt z ibišku a esenciální olej z růžového dřeva.

Tento jemný výživný krém redukuje tvorbu vrásek, aktivuje buněčnou obnovu a okamžitě vyhlazuje vrásky.

 

  

Rostlinné odličovací mléko, 200 ml, 340 Kč hydratační a zklidňující
Obsahuje zklidňující květovou vodu BIO z květů pomerančovníku a výživný jemný mandlový olej BIO.

Toto olejovité mléko jemným způsobem odličuje a čistí obličej.

  

 

Aqua Melissae, 100 ml, 930 Kč - rituál rozjasňující biopéče proti stárnutí pleti

Meduňka neboli bylina století, jak ji nazývají v oblasti Drôme, je účinný přírodní antioxidant. V této koncentrované 100% přírodní péči je meduňka doplněna směsí esenciálních olejů a květových vod. Dodává pleti zářivý vzhled a hloubkově ji regeneruje.

Rozjasňující péče proti stárnutí:

Závěrem každodenní péče o pleť dodá Aqua Melissae příjemný pocit každému typu pleti.

  

 

Květové vody BIO, 200 ml, 200–250 Kč, skutečné probuzení pleti...

Květové vody, které vznikají při destilaci rostlin, jsou přírodně bohaté na obsah rostlinných aktivních látek. Květové vody připravují pokožku před samotnou aplikací péče a působí na pleť svými blahodárnými účinky. Používají se jako bezoplachové tonikum nebo se lehce nastříkají na obličej.

  

 

Kodex  Cosmébio

Kosmetika Sanoflore splňuje všechny podmínky kodexu (a jde mnohem dál):

> 95 % ingrediencí je přírodního původu a vzešlo z ekologického zemědělství

> Proces přeměny a výroby neznečišťuje přírodu a plně respektuje životní prostředí

> Přípravky byly certifikovány nezávislou organizací (ECOCERT):

jejich uvedení na trh odpovídá přísným požadavkům a respektuje spokojenost spotřebitelů

> Naše společnost pracuje na dlouhodobém rozvoji a čestném obchodování

 

Řada pečujících přípravků certifikovaných jako EKO a BIO

> Výjimečná koncentrace aktivních látek:

Až 100 % aktivních ingrediencí díky známým pozitivním účinkům esenciálních olejů, rostlinným olejům, přírodním výtažkům a květovým vodám.

> Vysoký obsah bioingrediencí:

77-99 % ingrediencí bio. Rostliny s nejvyšší nutriční hodnotou a nejvyšším obsahem aktivních látek.

> Maximální potěšení:

Moderní kosmetika s příjemnou texturou a jemným parfémem.

> Odhalení jedinečnosti původu:

Rostliny jsou pěstovány v provensálské oblasti Drôme ekologickým způsobem zemědělství.

 

Biopřípravky Sanoflore jsou k  dostání výhradně v partnerských lékárnách Sanoflore.

 

OBJEVTE TAJEMSTVÍ BIOPŘÍPRAVKŮ SANOFLORE na www.sanoflore.cz

 

Chcete si přípravky Sanoflore také vyzkoušet? Nyní může 10 z vás v naší soutěži ZDE vyhrát nádherný a voňavý balíček Sanoflore obsahující Hydratační rostlinný denní krém, Květovou vodu BIO růže, Rostlinné odličovací mléko a Bylinný čaj BIO pro rozjasnění pleti v celkové hodnotě cca 1250 Kč. Tak neváhejte a soutěžte!

Reklama