Vztahy

Pokažený orgasmus

Ach jo. V poslední době se to u nás stává stále častěji. A já z toho začínám být už docela dost podrážděná, i když se samozřejmě snažím nedat nic najevo a tvářím se chápavě, rozumně a velmi citlivě.

 

O co jde? O celkem banální záležitost. O něco, co k životu patří a bez čeho by manželský vztah byl neúplný a tak nějak jalový.

 

A já si teda v poslední době docela jalově připadám. Sice ne pořád, ale stále častěji ano. Důvod? Schopnost, či spíše NEschopnost mého manžela mít kvalitní erekci po dostatečně dlouhou dobu.

Abyste mi rozuměli dobře. Nejsem nějaká echt nadržená samička, která vycucává svého muže do poslední kapky, to rozhodně ne. Jsem citlivá, chápavá, milá. S mužem si rozumíme a po všech ostatních stránkách nám to klape. Starám se o domácnost, peru jeho ponožky a žehlím košile ... zkrátka dělám všechno proto, aby byl spokojený. A za to chci jen jedno jediné. Tedy, ehm, oprava. Samozřejmě, že nechci jen to jediné, to by bylo k životu zatraceně málo, ale řekněme, že si snad při všem, co pro něj dělám, krucinál zasloužím alespoň jednou v týdnu trochu toho kvalitního sexu!

 

Jenže to by on nesměl devětkrát z deseti akcí zvadnout jako lilie! Pokaždé do toho jdu naplno, myslím, že stejně tak i on. Mazlení, hlazení, líbání a podobné něžné projevy si oba dva moc hezky užíváme a zpočátku to skutečně vypadá tak, že tentokrát se jedná o tu akci s číslem deset – tzn., že si to krásně užijeme až do samotného bouřlivého konce.

Jenže musím bohužel říct, že je to spíše přání než skutečnost, protože naše manželská matematika je prostě neúprosná. Opravdu devět z deseti akcí končí fiaskem, trapasem, jeho smutným pohledem a mým naopak povzbudivým, ač to ve mně vře jako v sopce těsně před výbuchem. Jenže co mám dělat? Je mi jasné, že to pro něj je hrozná potupa a nechci mu zadělávat na nějaký ještě větší mindrák.

 

Ale co já? Kdo se zajímá o moje pocity? O to, co cítím já?

 

Je to totiž opravdu vysilující. Probíhá třeba krásný večer, přejdeme k něžnému mazlení, cítím jeho ruce na svém těle a celá, celičká taju. I po všech těch letech – a že jich je opravdu už požehnaně - mě můj muž dokáže rozpálit do ruda. Nejsou to jenom nějaké naučené pohyby a doteky, kdepak. Stále mě umí překvapovat a jelikož ví, co mi dělá dobře, neustále rozšiřuje svůj důmyslný repertoár dráždění až do toho úchvatného okamžiku, kdy se odpoutávám od svého pozemského bytí a přesouvám se někam do vzdálených galaxií.

 

Ani já nezůstávám pozadu… Tuhle jsem ho třeba dokonale překvapila, když jsem ho večer usadila do křesla a něžně mu pošeptala, aby zavřel oči.

 

„Proč? Co chceš dělat?“ Z jeho hlasu jsem vycítila náznak obav a zároveň velkou zvědavost.

Místo odpovědi jsem ho políbila na obě víčka, a když zavřel oči, jemně jsem je zavázala lehkým šátkem. A dřív než se mohl vzpamatovat, jsem mu připoutala obě ruce k bočním opěrkám křesla.

„Dášo, to ne, tohle nedělej,“ prosil mě, ale poznala jsem, že se mu to napětí a příslib, že zažije něco opravdu vzrušujícího, zamlouvá. Místo odpovědi jsem mu zavřela ústa polibkem...

 

Byla jsem vzrušená. Strašně moc. Sjížděla jsem s ústy na jeho těle po krku, šíji až na hruď, rukou ho dráždila v okolí toho nejcitlivějšího místa a stále silněji jsem vnímala jeho vzdechy a posléze jsem se přesvědčila, že je opravdu, ale opravdu nádherně vzrušený. Rozehrála jsem skutečně skvělou a vzrušující hru a oba dva jsme se pomalu dostávali až k tomu bodu nastávající závratě. K bodu, kdy netoužíte po ničem jiném než po spojení vašich těl … naprostému odevzdání se. Ústy jsem ho laskala tak, že už byl na pokraji, a věděla jsem, že teď ano, teď to přijde… Poslepu jsem rozvázala jednu jeho ruku. Hbitě si odhodil šátek z očí a vysvobodil svou druhou paži.

 

Pak již byl scénář zcela v jeho režii. Přitáhl mě k sobě, zvedl mi hlavu a přisál se svými rty na mé, jeho ruce bloudily po mém těle a dělaly s ním to, co žádné jiné ruce nedovedou.

Ach bože, už to nevydržím, lehám si na postel a strašně, strašně toužím po tom jediném. Aby si mě vzal, teď hned… Lehá si ke mně vzrušeně dýchá, hladí mě, boří svá ústa do mého klínu… už ho přímo prosím, aby to neprotahoval… ještě chvilku mě zlobí a dráždí, a pak líbá mé tělo a sune se směrem nahoru. Teď, teď to přijde, v mé hlavě je temno, chci ho, chci to, nic jiného v tu chvíli neexistuje, jen on, já a naše těla, naše láska…

 

Jeho hlava prudce dopadne vedle mé. „Promiň, Dášo.“

 

Jsem stále ještě hodně vzrušená a strašně, strašně toužící. Obtížně se vracím zpět do reality, mám mžitky před očima, zhluboka dýchám... a najednou vidím svou ruku, jak ho hladí po rameni a slyším svůj hlas, jak říká: „To nevadí, miláčku, nic si z toho nedělej.“

 

Říkám to i přesto, že se mi chce řvát, ječet, dupat. Ponížit ho, říct mu ty nejhorší a nejstrašnější věci. Jenže vím, že to nedokážu. Mám ho ráda. Přitulíme se k sobě. On zdecimovaný a ponížený ve své nejpřirozenější mužské podstatě a já čím dál víc vysílená, zničená a zadržující slzy, které se mermomocí derou ven.

 

Mám ho ráda a vím, že tohle nikdy nebude důvod k tomu, abych mu byla nevěrná, nebo abych ho třeba opustila. Ale... někdy si připadám jako vyhladovělá děvka a strašně chci zažít opravdu šílený, ďábelský sex, cítit ho celého v sobě, mít pocit, že mě čtvrtí na kusy, a být opět, alespoň na chvíli, v těch vzdálených a pro mě už asi navždy nedostupných galaxiích….

   
01.04.2005 - Láska a vztahy - autor: Jaroslava Machálková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [108] honzovo [*]

  A co zkusit třeba nějaký přípravek na problémy s erekcí? Hodně lidem to poohlo vyřeit problémy v posteli, tak proč to nezkusit? :-)

  superkarma: 0 14.03.2012, 17:30:57
 2. [99] Kikusenkas [*]

  Obdivuju tu zenu,to bych asi nedokázala. Ona je strašně hodná a trpělivá,i když to nemůže vydržet.

  superkarma: 0 04.04.2005, 18:34:36
 3. avatar
  [94] berulinka [*]

  superkarma: 0 03.04.2005, 19:12:26
 4. avatar
  [92] Eva_CZ [*]

  http://www.paraple.cz/Odkazy/zdravi/erekce.htm

  superkarma: 0 03.04.2005, 02:21:03

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [91] bookcase [*]

  Dášo, asi by to chtělo navštívit nějakého odborníka, držím vám oběma palce

  superkarma: 0 03.04.2005, 00:44:07
 2. avatar
  [90] karlik [*]

  Léthé: napřed jsme se živily pody lásky, pak jsme uklohnily kafe a namazaly chleba sádlem. Další pokračování nebylo, přišla bohužel návštěva kterou většinou ženy radostně berou.

  superkarma: 0 02.04.2005, 23:47:55
 3. avatar
  [89] Léthé [*]

  karlik:jo umím ...najedli jste se v restauraci

  superkarma: 0 02.04.2005, 23:29:01
 4. [88] Lollitaaa [*]

  ale je fakt, ze tvuj manzel musi byt hodne silna povaha, kdyz to devetkrat zkousi, i kdyz tusi, ze to skonci fiaskem... musi se chudacek citit tak strasne... zkusili jste uz neco jako viagru?

  superkarma: 0 02.04.2005, 23:26:53
 5. avatar
  [87] karlik [*]

  To Léthé To bylo takové prima sobotní dopoledne, knedliky se rozvařily guláš málem schořel na sporáku ale stálo to za to. Vy si to jistě umíte představit. k.

  superkarma: 0 02.04.2005, 23:25:53
 6. [86] Lollitaaa [*]

  Tve nazory a pocity mi Daso prijdou naprosto prirozene, to, jak se ke svemu manzelovi stavis nanejvys hezke, to, ze se ti na nej chce v zaveru rvat nebo si pobrecet je vic nez logicke vubec to nevylucuje, ze ho milujes vazne mi z toho clanku pripadas jako strasne fajn, chapava a mila, i kdyz ted pochopitelne jaksi zoufala zenska. ty jo, do tve situace jsem se diky Bohu nedostala ale myslim, ze bych mela uplne stejne pocity jako ty. vazne nechapu Kemyho, to musi byt chlap nebo nekdo hrozne naivni a nechapavy drzim ti palce a doufam, ze to ve vasem vztahu jeste nejak pujde vyresit

  superkarma: 0 02.04.2005, 23:17:11
 7. avatar
  [85] Léthé [*]

  karlik:a o tom já mluvím

  ...a co nakonec uvařila k tomu guláši

  superkarma: 0 02.04.2005, 23:14:58
 8. avatar
  [84] karlik [*]

  Celá sexualita je záležitostí vztahu a představivosti (sexuelní) obou partnerů. Vůbec nejkrásnější vyvrcholení aktu je když se partnerka v nejlepším zeptá " a k tomu guláši mám zejtra uvařit knedlik nebo chceš radši rejži?) Ale teď vážně, stalo se mi, že jsem při normální procházce přítelkyni z ničeho nic obejmul,
  políbíl trochu se prohnula přitiskla jemně zatřásla pak prohlásila, tak tohle se mi přihodilo prvně v životě.

  superkarma: 0 02.04.2005, 23:08:59
 9. avatar
  [83] Léthé [*]

  X-Bella: Když jsem byla zamilovaná, tak mi nějaký penis s erekcí byl ukraden…stačil pohled milovaného, jeho dotek, jeho blízkost, tón hlasu….byly v tom mnohem krásnější pocity, než to celý šup sem, šup tam....

  superkarma: 0 02.04.2005, 22:50:15
 10. avatar
  [82] risina [*]

  X-Bella: Z toho si nic nedělej, já si zas MUSÍM pomoct sama, jinak mi to nejde...

  superkarma: 0 02.04.2005, 22:18:33
 11. avatar
  [80] Léthé [*]

  X-Bella:podle mě kemy bude muž. Tohle by ženská, která ví o čem je řeč, nenapsala .

  superkarma: 0 02.04.2005, 21:06:59
 12. avatar
  [77] danca79 [*]

  kemy: je videt, ze jsi podobnou situaci nikdy nezazila, jinak bys takhle hloupe nemluvila....

  superkarma: 0 02.04.2005, 19:03:00
 13. avatar
  [76] kemy [*]

  Vůbec tě nechápu. Rozumim, že někoho mrzí, když to v posteli neklape, ale nerozumím tomu, že bys toužila tomu zlatíčku, který se tolik snaží, uštědřit nějaký nadávky nebo že to vidíš jako nějakou chybu. Seš fakt trapná. Netvrď něco o tom, že si chápavá, protože si pěkně sobecká. On se v tom případě taky neudělá, jestli ti to nedochází a třba je ta chyba v tobě, že už ho neumíš tolik vzrušit, i když si tak fandíš. Taky nemá chuť na tebe řvát. Jen se cítí trapně a mrzí ho to. Bylo by mi spíš líto mého přítele, kdyby se mu tohle stávalo. A ty jenom cítíš touhu po orgasmu. Si hnusná. Jo a když se teda umíte tak navzájem překvapovat apod., on snad nemá jazyk nebo ruce? Promluv si s ním, protože teď si ho pěkně ponížila. Si ubohá!

  superkarma: 0 02.04.2005, 16:59:03
 14. avatar
  [74] Dudlajlama [*]

  Pajda, nekde dole.... , hele, co mate proti rychlovkam, ja mam takove ty prekvapovaci vasnive prepadovky nejradsi, je to divocina jako zamlada, zadne dlouhe zuzlani ale proste nezadrzitelne na vec

  superkarma: 0 02.04.2005, 08:16:35
 15. avatar
  [73] risina [*]

  X-Bella: Jaký zuby? A co jsi musela zatáhnout k sobě? Ty si neumíš po moct sama?

  superkarma: 0 02.04.2005, 00:02:00
 16. avatar
  [72] sara.l [*]

  Léthé:

  superkarma: 0 01.04.2005, 21:26:20
 17. avatar
  [71] Léthé [*]

  Dášo, pokud tohle není všechno vymyšlené, pak tvůj manžílek je především pěkný sobec a blbec.
  Až příště jeho hlava prudce dopadne vedle té tvé….a NIC, asi bych mu jednu natáhla. Nebo ty vyžaduješ orgasmy jen z jeho polochcíplím ptákem? Pak máte problém oba .

  superkarma: 0 01.04.2005, 19:19:01
 18. avatar
  [70] Lotka [*]

  Na konci dne tady bude velkej nápis - APRÍL !!!!! Stojí mu skoro pořád a užíváme si tak každej den!!
  Vy taky na všechno naletíte

  superkarma: 0 01.04.2005, 17:27:35
 19. avatar
  [69] Lotka [*]

  Tu předehru tam museli dát, když je to snad páteční jiskření, ne? Ten článek je vymyšlenej a měl nás naladit a pak ....každej dělej, jak umíš

  superkarma: 0 01.04.2005, 17:26:17
 20. avatar
  [65] marcellina* [*]

  Manx: ja myslela, ze tem voplzlejm stoji furt

  superkarma: 0 01.04.2005, 16:19:26
 21. avatar
  [64] Petique [*]

  Šu*ání je pro děcka

  superkarma: 0 01.04.2005, 15:42:08
 22. avatar
  [63] lightblue [*]

  Žábina: no já bych někdy předehru i zase delší

  superkarma: 0 01.04.2005, 14:57:15
 23. avatar
  [61] Žábina [*]

  taky myslím že to zbytečně protahují, tu předehru a tak..jakmile se mu postaví, skočit na to, dokud to jde...a ne ještě hodinu líbat a hladit a já nevím co

  superkarma: 0 01.04.2005, 14:49:11
 24. avatar
  [60] pajda [*]

  medved: jasné...já to pochopila trošku jinak...probrat to chce určitě, za promluvu nic nedá a třebas na něco přijdou.

  superkarma: 0 01.04.2005, 14:09:04
 25. avatar
  [59] medved [*]

  pajda: ja nemyslela promluvit hned pote...ale nekdy jindy, v klidu...probrat, ze se to deje a proc se to deje a jak by se to dalo resit...a treba na nejaky cas "klasicke" milovani odlozit a venovat se jinym praktikam...kdyz chlap ziska jistotu, ze zenskou muze uspokojit, tak mu to snad pomuze....

  superkarma: 0 01.04.2005, 14:05:13
 26. avatar
  [57] pajda [*]

  Jane11: myslíš, že to spraví Viagra? jemu evidentně stojí, jen se mu nechce do díry

  superkarma: 0 01.04.2005, 13:53:47
 27. avatar
  [55] pajda [*]

  medved: já bych Dášu neodsuzovala - taky se nám to kdysi, když bl manžel nemocný, párkrát stalo a je to nepříjemné hlavně v tom, že pak už nemáš ani pomyšlení na nějaké "dokončení"...a i když si to užiješ, přece jen ti zasunutí chybí a moc. A co máš v tu chvíli dělat? když máš někoho ráda, tak mu přece bezprostředně po milování (jakkoliv nedokončeném) neublížíš...

  superkarma: 0 01.04.2005, 13:50:06
 28. avatar
  [54] medved [*]

  Daso, myslim, ze nejsi ohleduplna a chapajici, ale blba...promin ...jak uz holky psaly, proc te manzel neuspokoji jinak ? a uprimne receno chtela bych videt chlapa, kteryho zensky orgasmus neprivede do varu to by fakt musel mit nejaky zdravotni problem
  a navic...neprehanite to s tou predehrou ? nic proti..ale co zkusit proste a jednoduse rychlovku ? jak se postavi, sup na nej...zadny cekani a otaleni....
  chapu, ze te to stve, ale nevim, proc si o tom s manzelem nepromluvis...o tom nikde nebyl ani radek...neni to lehky, ale tabu by mezi manzeli byt nemela...a urcite ne v tom, co delaji spolecne

  superkarma: 0 01.04.2005, 13:38:17
 29. [53] Rikina [*]

  Mno, jeden čas jsem měla přítele, co byl pozdně středního věku, a občas se tak úplně nedařilo dle jeho představ, ale byl názoru, že dokud má hbitý jazyk a 10 šikovných prstů, tak houby zle. Kromě toho se nikdy neopomenul přesvědčit, že je zásoba baterií do robertka po ruce... a to se pak nebylo třeba omlouvat, neb výkon byl odveden Možná by Dáša měla opravdu trochu zkrátit předehru, změnit polohu, navštívit sexuologa...

  superkarma: 0 01.04.2005, 12:38:30
 30. avatar
  [52] pajda [*]

  Možná by to fakt chtělo zamyslet se u obou...přece nemůže být tak složité to zkusit naopak: on dole, ona ho vzruší a "nasedne" dokud je na co...prostě obrátit aktivitu...ne jen ležet a čekat, co bude a jestli bude...zní to hrozně blbě, ale mám kamaráda se stejným problémem (u něj po úraze náseldoval rozchod s holkou a od té doby má problémy) a právě tohle mu prý - podle jeho současné partnerky - pomohlo k normálnímu životu...

  superkarma: 0 01.04.2005, 12:03:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme