.

Pojeďte na Prázdniny s Brontosaurem!

Cestování

Pojeďte na Prázdniny s Brontosaurem!

Nové zážitky, pevná přátelství, krása luk a lesů, tajemství hradů, čas plný her, dobrodružství, táborových ohňů, ale také smysluplná práce pro naši přírodu či památky... to všechno jsou Prázdniny s Brontosaurem. I na léto 2007 připravuje Hnutí Brontosaurus několik desítek akcí zaměřených na pomoc našemu životnímu prostředí. Mladí lidé se mohou zapojit do dobrovolnických prací na různých místech ČR. Tyto akce již přes 30 let oslovují stovky nadšenců také díky poutavému zážitkovému programu.

Účastníci těchto akcí každoročně kosí vzácné louky, pomáhají s opravami a údržbou hradů a zámků, budují naučné stezky nebo se podílejí na rekonstrukci starých pramenů. Mladí dobrovolníci na akcích také zažívají mnohá dobrodružství a poznávají tajemná zákoutí naší přírody. S Hnutím Brontosaurus můžete třeba pečovat o zámecký park v Telči, podílet se na tvorbě naučných stezek v Jeseníkách nebo se starat o chráněné louky na Vysočině," říká koordinátor dobrovolníků Tomáš Blaha.Akce dávají také příležitost naučit se stará řemesla, poznat život na biofarmě nebo si třeba vyzkoušet horolezectví, jízdu na koni, dobrodružství na vysokých lanech i další netradiční sporty," dodává Blaha.

Podrobnou nabídku všech připravovaných akcí najdete na internetové adrese www.brontosaurus.cz, kde také získáte informace o další činnosti Hnutí Brontosaurus.

Tyto letní akce jsou připravované školenými organizátory Hnutí Brontosaurus. Základem akcí je práce a zážitkový program. Každoročně jsou však součástí nabídky také akce sportovní, vzdělávací, výhradně prožitkové, akce určené dětem nebo rodičům s dětmi. Netradiční prostředí a zážitky, práce, příroda a dny strávené ve skupince nových lidí, to všechno vytváří nezapomenutelnou atmosféru těchto akcí. Pro mladé lidi poskytují netradiční a užitečný způsob trávení volného času. Svými aktivitami Hnutí Brontosaurus působí v oblasti vzdělávání a výchovy k ekologicky šetnějšímu způsobu života a rozvoje osobnosti účastníků akcí.

   
18.05.2007 - Zahraničí - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] bonda [*]

  Jo Prázdniny s Brontosaurem, to je moje nádherná nesmazatelná vzpomínka na mládí...čištění lesů na Sázavě a v Jeseníkách, vykopávky na Lužnici, cestování s oslem a loutkovým divadlem po jižní Moravě, huculové v Krkonoších i zimní přejezdy Beskyd a Vysočiny na běžkách...aspoň budu mít v tom domově důchodců babkám co vyprávět...

  superkarma: 0 20.05.2007, 17:01:42
 2. avatar
  [3] teb [*]

  oprava: 5 na Helfu.

  superkarma: 0 18.05.2007, 12:24:59
 3. avatar
  [2] teb [*]

  Mám za sebou deset "bronťáren", z toho asi deset na Helfu
  Můžu jen doporučit.

  superkarma: 0 18.05.2007, 12:24:35
 4. avatar
  [1] arjev [*]

  Brontosauři jsou báječní.Mám na ně krásnou vzpomínku z hradu Helfštýna

  superkarma: 0 18.05.2007, 12:17:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme